Mamici inimoase de Constanta***164***

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Ma mai suportati?
Dupa muuulte vizionari de apartamente (sotul live, eu pe net) am gasit si casa de vis dar e intr-o zona de care n-am auzit absolut nimic, nici de bine, nici de rau: Km. 4-5 Imi puteti spune ceva de zona asta, pliz, pliz, pliz?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami33

Ma mai suportati?
Dupa muuulte vizionari de apartamente (sotul live, eu pe net) am gasit si casa de vis dar e intr-o zona de care n-am auzit absolut nimic, nici de bine, nici de rau: Km. 4-5 Imi puteti spune ceva de zona asta, pliz, pliz, pliz?



_
Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)





"life's a journey, not a destination."


Draga tiza,
Eu stau in zona cu pricina, este la iesirea din oras spre Mangalia, in zona sunt magazinul Doraly + Penny, posta, piata + magazine (Profi, La doi pasi etc), scoli (nr 37 unde am eu mandra cea mare cls. a2a si nr 33), gradinite (GOP 19 si 33, si PS 33), in principiu ai de toate, dar suntem deficitari la parcuri , singurul "parc' are un f mic loc de joaca pt copii si gratare, fiind de fapt singurul loc din C-ta amenajat cu gratare care este mereu aglomerat in we. Spatii de joaca amenajate cu jocuri sunt destule dar pentru parc cu multa vegetatie trebuie sa ajungi la gara, zona Far este mai aproape dar este mai mult o piatzeta. De aici se ajunge repede la Real 1, Metro, Praktiker, Selgros Agigea.
Mie personal imi place zona, poate pentru ca traiesc aici de cand ma stiu .

LMA sarbatoritilor zileleor de ieri si azi Dumitru si Dimitrie! Sa fie sanatosi si norocosi!


Angi multumesc pentru urari!
Mandrele mele sunt binisor, au fost virusate, cand am spus ca le-a trecut am luat-o de la capat cu Alex care a inceput sa verse, am ajuns cu ea la urgenta unde i-a facut meto+no spa+dexa si i-a recomandat hidratare muulta, iar daca nu isi revine internare, am fost la MF care i-a dat ampicilina injectabil fiindca pe gura
si oricum ii daduse de hidratare, refacere microflora stomacala & co. Dupa prima injectie si-a revenit, dar o doare "poponeatza".
Teo este mucioasa din motive ca ii scoate afara si nu se imbraca , am facut rosu in gat spunandu-i sa se imbrace singura ca sa nu se imbolnaveasca, parca vorbesc la pereti nu alta .

Va doresc we placut si multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
yuck, a venit toamna
Camelia, sanatate multa mandrelor!
Cami33, daca va place.... de ce nu? conteaza si daca ai si tu masina, si unde dati copiii la scoala/gradi.
o saptamana usoara va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata.... sa inteleg ca toata lumea a disparut?
eu las o cafea, pentru cine doreste.
o zi buna sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct
...am aparut dupa mirul de cafa

noi am fost in petreceri:-ziual lui Bogdan si prima/le serbari ale Isabellei

In rest de'ale noastre vechi si progrese mici si constante....bucuriila gradi de la Isabella ...care-mi face surprize placute...invata in clasa tot .Nici n-am stiut ca ea are un rol ieri...am vazut doar cand si-l spunea mandra foc....si eu la fel

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

rox, vezi ce minuni face o cafea

dodo, la multi ani fericiti lui bogdan, ce aniversare frumoasa a avut, inconjurat de prieteni de vrajitoarea mica ce sa mai zic... love she

noi am avut aseara halloween party la scoala, f frumoasa initiativa, copiii s-au distrat de numa', chiar daca a fost cam brambureala, au avut concursuri pt cel mai scary costum , cel mai frumos dovleac si cele mai reusite prajituri de halloween (ma gandeam la tine rox ). poze n-am, ca in toate momentele importante acumulatorii nostri sunt descarcati , poate ma lipesc de ceva poze de la alti parinti.


a venit primavara de noiembrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Angi, am vazut poze de la voi de la actiunea de halloween, tare frumoasa idee!!
Gabi, felicitari si lui Bogdan, si Isabellei!!! sunt doi copii super!
o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani fericiti, Bogdan!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct
Multumesc frumos pentru urari si gandurile bune.

Va doresc o saptamana frumoasa si linistita.....iar copiilor o vacanta cat mai placuta.La noi este super full de teme

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

ma mai stiti?..am disparut de tot..alta data va mai citeam macar ..acum tipul necesar nu mai exista..

si evident am ceva sa va intreb ...stiti cumva vreo contabila care ar vrea sa tina evidenta pentru CMI ul meu? evident caut si pe cineva ifetin , pt ca este o contabilitate simpla,dar efectiv nu vreau sa-mi mai bat capul si cu asta

si stati asa ca nu ati scapat ..vreo tipografie ieftina cunoaste cineva? am nevoie de cca 2000 pliante (cu reclama pt CMI).

pup

Mergi la inceput