Mamici inimoase de Constanta***164***

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
la multi ani sarbatoritilor de azi!!! Mihaela, Mihai, Gabi! sa va fie viata plina de noroc si fericire!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

La multi ani tuturor de ziua Sf. Arhangheli Mihail si Gavril!

lulu, sa iti traiasca feciorul cel frumos!

miha, multa sanatate de ziua numelui sfant tie si lui Mihaita!

noi suntem ok, vladi in vacanta, cu ceva teme, dar nu f multe, miru e in perioada testelor, super ocupata si nervoasa, musai trebuie sa suplimentez cu ceva buline pt cerebel, mai ales ca vin si tezele...

va pup si va doresc o zi frumoasa!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Rox,multumesc

Noi mai avem putin si terminam muntele de teme..sper sa-i ramana o zi libera macar.


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani fericiti sarbatoritilor zilei: Mihaela, Mihai, Gabriela, Gabriel!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor!Sanatate si multe bucurii!

O zi minunata,







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Angi multumesc, LA MULTI ANI ! si tie si sa ne traiesti draga Arhanghel

La Multi Ani tuturor sarbatoritilor de azi!

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi ani frumosi si sanatosi tuturor sarbatoritilor de nume

Eu sunt in perioada de acomodare cu noua munca, dar mai ales cu tura, am fost aseara de noapte si imi e cam greu ca nu reusesc sa dorm ziua, copilul cel mic face galagie si sunt cam

Sebi a plecat la Bucuresti sa se plimbe, s-a dus la cumnata-mea, ce mi-ar fi placut si mie sa dau o fuga, m-am saturat aceleasi chestii zilnice





http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Multumesc tuturor pt PM primite!

La multi ani tuturor sfintilor!!!! Lulu sa-ti traiasca puiul!!!

Angi cum este la scoala Vlad??? Totul merge ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

vladi e super ok la scoala, s-a schimbat mult, e responsabil si constiincios, parca mi l-a rapit ET si mi-a inapoiat alt copil se pare ca am facut o alegere buna cu d-na... abia asteapta sa se termine vacanta si sa o revada. succes cu cabinetul!!!

va pupic si va doresc we placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Fetelor, pentru ca tot citesc si vad ca aveti ceva experienta cu gradinitele din Constanta, stiti ceva si despre cresele particulare?

S-ar putea sa fiu nevoita sa imi mut activitatea in Constanta (si probabil sa deschid si magazin) si va trebui sa duc piciul la cresa pentru ca nu are cine sa stea cu el acasa. Si nici nu pot sa-l tin dupa mine la birou toata ziua. Ati avut ceva experiente sau ati auzit despre vreo cresa? Eu am pus ochii pe IQ, de pe Baba Novac, dar este noua, s-a deschis anul acesta si nu stiu pe cine as putea sa intreb, cine a dat copilul acolo.
Marea mea problema totusi ar fi mancarea. Pentru ca nu stiu ce se mananca in general la o astfel de cresa iar piciul meu nu mananca multe chestii care cred ca s-ar manca pe acolo. Sau mai bine zis nu-i dau eu. De exemplu, carne cumparata nu-i dau decat curcan, in rest de tara, din surse cunoscute, iar lactate rar si bio. Nu mai zic de dulciuri, ca nu stie ce-s alea, in afara de biscuitii facuti de mine si stafidele, pe care le numeste "bobo"...
Asa ca sunt un pic in ceata..

Mergi la inceput