Mamici inimoase de Constanta***164***

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

Buna fetelor!
Am si eu o intrebare ce gradinite imi recomandati in Constanta?
Va multumesc!
O zi frumoasa!

https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/SeptembrieOctombrie2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

salutare doamnelor
ce mai faceti, ce mai ziceti?
eu am inceput sa inghet de frig in maretul apartament. yuck si brr.
Andreea88, imi pare bine ca ai gasit subiectul. zic si aici ca si la cel cu gradinitele
da mai multe detalii, ca noi suntem imprastiate cam pe toata constanta si prin imprejurimi.
vrei gradi de stat, particulara, cu program normal, lung?
eu nu am decat experienta gradinitelor de stat cu program scurt deci am doar doua recomandari de facut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

rox, cred ca mai avem de asteptat pana la furnizarea de caldura dupa cum arata prognoza meteo, insa de ieri au inceput probele la rece pe instalatii, astept si eu cam incordata deoarece am avut oarece lucrari pe la calorifere in vara asta. eu deja am scos de la naftalina accesoriile din fleece (halate, paturi) si mie imi place perioada asta de numa

ieri a dat kupilu prima dictare la recapitularea finala a semnelor grafice, de azi incep literele; cica s-a descurcat, eu mi-am prins urechile in denumiri gen nodulet, zala, etc. cand am vrut sa repet cu el, mai rau il incurcam, asa ca l-am lasat in pace, sper ca a facut bine, oricum el e foarte self-confident de fel, destept si frumos ca el nu mai exista nici nu stiu daca sa ii mai tai din infumurarea asta, ca sora-sa e la polul opus dpdv al increderii personale si o vad cata suferinta isi produce singura din cauza asta. sincer, as mai lua de la el si as mai pune la ea daca s-ar putea...

mai veniti si voi cu o veste-poveste ce faceti de halloween, ca pe mine m-a capiat sa plecam cica cu trick or treat, pe unde doamne iarta-ma sa umblu eu cu traista?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

eu vreau sa fac niste dulciurele, sper sa am si timp, ca-s vai si amar de fundu meu. si nici n-am o perioada nemaipomenit de buna......
bine ca l-ai lasat, asa eram si eu, mai mult incurcam zalele noduletele si bastonatele
azi avem sedinta, sa vedem unde se hotaraste sa plece in excursie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Ziua buna!

Noi suntem bine, cu cele zilnice, Luc cu mucisori.
Nu vreau sa vina frigul si nici sa se dea ora

Mie nu prea imi place sarbatoarea asta cu multe uratanii, nu facem nimic, doar lui Sebi i-am cumparat o masca, dar nu e asa urata, cu care va merge la scoala pe 31, ca fac o minipetrecere.






http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
mai mie mi-e frig raaau! nu stiu ce e cu mine, poate ma paste vreo viroza.
sambata spre duminica se schimba ora, nu? cu o ora inapoi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Buna dimineata.

Da Rox, sambata spre duminica se schimba ora.
Ce nu imi place, se va intuneca asa devreme, dimineata o sa fie intuneric, cahhhh..

Noi nu ne laudam cu cine stie ce, ritmul zilnic, gradinita, birou, etc.
Am fost in vacanta o saptamana, si cam atat.

caut curs pictura ptr copil, caci efectiv deseneaza/picteaza in orice pozitie la orice ora si ar desena si noaptea.
Este inca indragostit de Adelina si tot avem discutii pe tema asta. Aseara s-a "tatuat" pe mana cu o carioca, pe toata mana, s a dezbract in pielea goala si a facut o masina ptr ca Adelinei ii placi baietii tatuati
si cand l am trimis sa se spele, mai bine zis sa intre in cada si sa isi frece pielea ca eram convinsa ca nu o sa iasa usor carioca, mi a zis "eu nu vreau sa imi bat joc de corpul meu cum sa imi frec pielea? o sa ma doara si nu imi bat joc de corpul meu"

nu mai vrea sa se imbrace in tricou/bluzon la gradinita, avem scandal dimineata daca cumva indraznesc sa nu ii pregatesc camasa, alta in fiecare dimineata, ptr ca, evident, Adelinei ii plac baietii cu camasa

cam cu asta imi ocup timpul.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

rox, te-ai incalzit? uite ce soare-i afara... oricum e perioada virozelor, prin jurul meu cam toata lumea isi trage nasul.

lulu, macar sa te obisnuiesti cu ideea unui tatoo ce elegant ai tu acolo! la noi e jale cu nasturii, ca ii e sila de ei

cami, sa iti traiasca sotul! ce mai faceti voi, ce fac piticele?

simo, nici eu nu ma dau in vant dupa sarbatoare, da' ma bate copilu' la cap, ca noi ce facem de halloween... cred ca in we o sa il duc la "hotel transilvania" si pe 31 la city mall, sunt ceva actiuni tematice pe acolo.


have a wonderful day!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Andreea, si eu tot gradinita de stat cu program scurt iti pot recomanda.

Angi, elegant, elegant, dar am de calcat mai mult decat la tasu'

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

e dragut hotelu transylvania, mai ales pentru segmentu lor de varsta [:d]
io si cu olivia ne-am cam plictisit, dar plozii s-au bucurat. deci duceti-va cu incredere. si tot cu incredere zic sa rezervati bilete inainte daca va duceti in week end dupa-amiaza. ca erau niste coooozi..... si chiar nu are rost sa pierdeti timpul.

Mergi la inceput