Mamici inimoase de Constanta***164***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Camelia multumesc pt raspuns,vineri e programat la Bucuresti pt operatie.Sper sa fie bine ca-s stresata rau de tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Ziua buna!

Leditia:imi pare rau ca aveti probleme cu sanatatea Stai linistita, ca o sa fie totul bine, in cateva ore o sa fiti acasa si de a doua zi nici nu zici ca e operat. Si eu pe Sebi tot la Bucuresti l-am operat.

Cami33: bine ai venit in clubul nostru

Alina: tare m-a amuzat Luca, ce mai indragostit

Si eu cred ca o sa am ceva bataie de cap cu Luc, deja a inceput sa-mi vorbeasca de Alexia de la gradi si weekend-ul asta am fost la Moeciu la botez si a mai fost o fetita frumoasa de varsta lui, nu vreti sa stiri ca numai pe capul ei a stat sa o imbratiseze si sa o pupe






http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Cami, nu am vrut sa fie luat mesajul meu personal... imi cer scuze! Eu am uneori tendinta sa atentionez omul, sa nu pateasca ca si mine, mai ales pentru ca este implicat un copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Vladis, multumesc si pentru informatia cu dansul. Inca o mai rumegam.

Ledi, va tinem pumnii! Sanatate multa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata doamnelor
am revenit si eu acasa dupa o saptamana de deplasari.
ce mai ziceti? totul ok?
la noi... copilu mare cu rebeliuni la scoala iar ala mic fuse bolnav. o placere, ca numai cand plec eu se intampla
Cami33, cum stati cu gasirea apartamentului? cand va mutati?

o saptamana usoara va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

eu am niste zile foarte triste, a murit colegul si prietenul nostru care era bolnav...

in rest, cu ale vietii de zi cu zi.

ledi, am citit la subiectul vostru despre operatie, cum se mai simte david?

rox, sanatate evei! ups, rebeliuni deja? ce sa zic, sa gasiti calea cea mai buna de rezolvare a "crizei"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Angi, uuuf imi pare rau
gasim noi ac de cojocul aiurelii asteia... am pus la punct planul de bataie cu doamna Vlad cum mai e la scoala?
Cornelia, voi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:


Angi,condoleante..off..
David e bine,acasa,multumesc de intrebare.A trecut acum perioada in care putea sa faca temperatura,dar nu are voie afara,in colectivitate si nah,e greu sa-l tii atata in casa..plus ca joi noi avem comisie,nush ce oi face cu el,pt ca macar o sapt trebuie tinut in casa si nah,nu-i taman ok,mai ales ca acolo stai de-ti vine rau :( si singura si-a nimanui cu el pe acolo..of,of..Sa treaca si asta ca deja am albit cu atatea pe cap.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Angi, condoleante!

Ledi, recuperare rapida, fara probleme!

Noi suntem binisor. Maria e cu fite de domnisoara, dar e mult mai responsabila. Face teme la after, acasa citeste, lucreaza suplimentar din proprie initiativa, s-a schimbat mult de la inceputul clasei a III-a. Vladimir e foarte bine la gradinita, ii place, nu a plans mai deloc. Sunt tare incantata de el. Mi-l tot lauda. Vineri mi-a spus domnisoara ca e un copil asa de bland si de vesel, o placere sa stai cu el. Sa-l manance mama de pui (e, acasa nu e el chair asa de bland ), dar e un balsam pentru mine. Cu Stefan vom avea ceva de lucru, astept sa intre pe aceeasi lungime de unda cu doamna si sa isi revina. El e un copil foarte inimos, saritor si sper sa ii remarce cineva si calitatile si sa le speculeze.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

fetelor, multumesc... e tare greu cand pierzi un prieten ... in ultimii doi ani s-au dus trei oameni dragi

vladi a primit carnetul de note, are numai FB pana acum, ieri s-a impotmolit putin la ousoare, dar a exersat pe suplimentar pana cand i-au iesit mai bine, ma uimeste si pe mine ambitia si seriozitatea lui; ieri a pierdut primul incisiv de sus, cat de curand trebuie scos si celalalt, asa ca sa fie stirb de tot. a reinceput inotul, am o veste pt cele interesate, de anul acesta nu se mai platesc cursurile de inot la palatul copiilor, eu una nu credeam ca se mai pot intampla si lucruri bune in sistem.

ledi, bafta joi! tu cum te mai simti?

rox, succes la indeplinirea planului!

cornelia, chiar ar fi pacat sa nu rezoneze totusi d-na cu stefan! te inteleg asa de bine


Mergi la inceput