Mamici inimoase de Constanta***164***

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

Lulu ce scump e baietelul tau..foarte frumos gestul cu bombonelele
O zi buna va doresc!

https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/SeptembrieOctombrie2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

hello, fete! acu is mai vesela, in ton cu vremea de afara! insa zilele trecute am tras o sperietura cu copilu din dotare, a intrat cu nasul in capul altui copil si si l-a spart initial mi s-a parut cam stramb, l-am tinut cu gheata, i-a curs o groaza de sange... pai daca alearga ca bezmeticii cand ies de la ore, parca zici ca scapa de la puscarie, frate! acu e in regula.

diseara isi lanseaza un prieten un volum de poezie si un album de cantece , deci am seara culturala

pisoi si andreea, spor la cautat gradinite!
andreea, am tras cu ochiul la pozici, printesa ta e superba ca si mama ei


we placut tuturor!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Angi, hih, bine ca a fost doar atat! las ca se mai intampla, stii si tu asta
pentru cine are timp maine seara va spun ca ls Biblioteca Judeteana este seara bibliofililor si sunt si activitati pentru copii. de la 18 incolo. Patrick a fost cu colegii si a fost super incantat, nu ratati sa mergeti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciaro spune:

Lulu, la Centrul Cultural Turc ai incercat? daca dai o cautare pe goagle, o sa gasesti o stire recenta dintr-un cotidian local despre cursuri de pictura pentru copii. Sau la Clubul Elevilor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata
mi-e un soomn...ceva de coma. se vede ca e pe sfarsite anul asta.
ce ati mai facut in week end?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Buna dimineata,

lucia, am incercat la Centrul Cultural Turc, au un asemenea curs, chiar si cei de la Scoala Popula de Arta. Ramane sa ma decid UNDE in fct de programul cursului. Saptamana aceasta decid.

Si eu as dormi toata ziua, abia ma scol dimineata


SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

Buna fetelor! Va las cate o cafeluta/capuccino!
MUltumim Vladis de aprecieri
O zi frumoasa!

https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/SeptembrieOctombrie2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

hello!

andreea, bifat cafeluta de dimi, acum a venit vremea si pt capucino

ca tot se apropie sarbatorile, va invit la atelierele lui mos craciun. noi am fost de halloween, vladi a fost f incantat de activitatile de la centru.

stiti cumva daca e deja nemo 3D si la noi la cinema? eu una abia astept sa il vad

pa si pusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Vladis, da, deja ruleaza Nemo 3D. Am inteles ca miercurea, daca esti abonat Orange, ai 1 bilet gratuit. Intreab-o pe Cristina Ogl.., ea stie mai multe.

Lulu, noi am mers vinerea trecuta la niste ateliere de modelaj/dans/pictura/marionete sus la Tomis Mall, deasupra cinematografului Cityplex. Se tin si vinerea asta, acum ca am vazut si linkul lui Vladis nici nu mai stiu unde sa mergem. Cele de la Tomis sunt organizate de cei de la trupa Sufletel. Cauta-i pe FB. Costa 30 lei/2 ore.

Duminica am fost la Carturesti la un atelier de improvizatie/teatru de papusi. E posibil sa se tina si duminca viitoare, inca nu stiu sigur.

Si noi, eu si fi-mea, suntem in plin elan creativ, se vede ca a venit iarna si mai stam si prin casa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

boti, ms

daca tot suntem la capitolul activitati placute, sa nu ne uitam nici pe noi vineri pe 23 e "black friday", daca aveti in vedere niscai achizitii fiti pe faza! noi suntem musai in city ca vine alex velea si miruna viseaza numai "cai verzi pe peretzi"

Mergi la inceput