Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (20)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:


Neatza! O saptamana frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Neatza!

Ma bag si eu la o cafeluta Va servesc si eu cu niste croasante cu dulceata de piersici (putin cam lichida, dar taaaare buna).

Mi-am adus aminte ca nu am raspuns la o intrebare, parca de la Roxy. Nu ma duc la servici ca sa muncesc ci doar in galerie. Si partea foarte buna este ca mereu se gaseste cineva care sa preia fiara si sa ma scape cat de cat de grija ei. Noi mergem si pentru ca Radu lucreaza tot acolo si mergem impreuna.

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011) si 35+ cu
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui lparpala

Neatza!

Ma bag si eu la o cafeluta Va servesc si eu cu niste croasante cu dulceata de piersici (putin cam lichida, dar taaaare buna).

Mi-am adus aminte ca nu am raspuns la o intrebare, parca de la Roxy. Nu ma duc la servici ca sa muncesc ci doar in galerie. Si partea foarte buna este ca mereu se gaseste cineva care sa preia fiara si sa ma scape cat de cat de grija ei. Noi mergem si pentru ca Radu lucreaza tot acolo si mergem impreuna.

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011) si 35+ cu
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

eu cred ca-ti face f bine la minte si suflet, socializezi, mai esti ajutata... bine ca poti, dar ai grija sa nu obosesti burtica ff tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

eu ma duc in piatza!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Ce liniste este pe aici! Ca de obicei, atunci cand am eu timp sa va citesc, voi sunteti foarte tacute.

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011) si 35+ cu
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetelor?

eu am mancat si stau putin cu burta-n sus, buburuza doarme. azi am fost prin oras, prin parc si am venit acasa cu limbile scoase de cald si de mers pe jos. a fost chiar zapuseala la soare, ca vara la 1 octombrie sa fie asa cald....

ailed na ca i-ai venit de hac racelii, foarte bine stii cum este, cand esti racit sau bolnav conteaza si starea de spirit...totul este sa nu zaci in pat, este foarte bine sa faci ceva, miscare, o activitate ceva...cica mult mai repede te faci bine asa.

madutza nasol ca nu-ti place rochia. te duci asa incantata dupa ea si cand vezi ca nu-i pe fustul tau....ce vrei sa-i mai faci?
la ce cadou te-ai gandit? ma bucur ca ii trec mucisorii lui Cata

lidia aha, am inteles. este bine atunci ca mergi doar asa la servici. si chiar ca-i bine si pentru tine ca iesi, stai cu altii la povesti..trece timpul altfel
cu dulceata...nici eu n-as fi stiut ce sa-i pun daca o faceai pe aragaz o lasai mai mult sa fiarba dar asa.... ai stricat si masina

eu mi-am facut o portie de penne cu pesmet rumenit in unt si asa m-am umflat de la ele. i-am facut Anastasiei penne cu branza si ou, trase in unt, si au ramas cateva, nu stiam ce sa fac cu ele.
la puiutii vostrii le plac pastele? Anastasia le mananca imediat, asa-i plac.
as mai face cate ceva, curatenie prin bucatarie, slapat vase dar n-am nici un chef...am o stare de moleseala si somn....

toate mamicile.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

roxy, amandoua fetele mele au o mare placere sa manance paste, seamana cu mine ca al meu nu papa paste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

BUNA FETELE! Roxy si a mea prefera pastele, se linge pe botic!

DELIA sotul tau seamana cu al meu, ca nu ii plac pastele, din cauza asta nu fac prea des!
Am fost ieri la padure, doamne ce dor aveam sa merg sa ma plimb prin padure,am cules si ciuperci, azi le-am preparat au iesit super.Am condus ieri si masina, nu am mai condus din primavara, deja uit din manevre. ANDA incepe sa repete ca un papagal cuvinte dupa mine, si spune kk si se cere la olita, dar cand ii dau pampi jos sta un pic pe olita si sare nu mai face, trebuie sa ii pun pampersul sa faca, asa imi face de o saptamana. pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut, n-am amai apucat sa va citesc nici macar la emafor, nici macar ambuteiaje nu mai sunt

Am trecut cu Vic prin viroza, apoi Ilinca cu febra 40, 2 nopti nedormite si tzatzait de dar i-a trecut, acum am preluat-o eu si o trag dupa mine la lucru sa mai cadorisesc cu ea doritorii.

Delia, si Ilinca foloseste chilorii mei pe post de margele si sutienele. Chilotii fratilor sunt pe post de caciuli. Intr-o dimineatza umblau toti prin casa cu chilotii trasi pe cap, waw ce se mai distraau.

Va pupic mult de tot si astept vremuri mai relaxate sa pot intra mai des.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Neatza!
cafea si o http://www.laurasava.ro/2012/02/05/prajitura-regina-de-ciocolata/, care la mine a iesit cam cat o boieroaica , ca n-am asteptat sa se raceasca blatul si a intrat crema in el....nu e aspectuasa dar e
Somleac, si asta face cu chilotii sora-sii...la Maria in camera e cel mai interesant.., pupam Ilincutza si mamica ei sa fie bine amandoua
Mari, stiu ce zici ca si eu as gati paste mai des cu sosuri....etc , dar cum barbatul nu papa....

Mergi la inceput