INSEMINARE 93

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Dana ai fost la eco? Ce vesti ne dai? Sunt 2 ?

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lady_c spune:

Anairisanna, cred ca am facut inseminare in aceeasi perioada. Si eu am sanii mariti si durerosi, dar poate sa ne pacaleasca acest simptom. Activeaza-ti PM ca sa putem vorbi mai multe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Dancutza ce faci? Cum esti cu TA?Te-ai mai linistit?

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui MariaBcf

Dancutza ce faci? Cum esti cu TA?Te-ai mai linistit?



Pai nu fac prea bine. Mi-am facut analizele si am descoperit ca am o infectie/inflamatie pe undeva. Unde? Nu stiu. Deocamdata toate problemele de urina au iesit bie. Deci nu acolo e problema. Trebuie sa fac recoltarile din col si sa vedem daca acolo e problema. O sa fac sambata toate rtecoltarile posibile sa vedem ce e pe acolo si daca e acolo trebuie sa fac un tratament local sau antibiotic. Daca nu e acolo. Nu stiu unde sa caut.
Cu tensiunea sunt un pic mai bine. Mi-o masor doar dimineata cand ma scol si seara ianinte de culcare. Am 12/12,5/13/13,5 cu 7/7,5/8. Adica sunt in limite. Nu o mai masor peste zi, pt ca daca o gasesc mare, intru in panica. Sunt o mare cacacioasa.

Dana ma alatur si eu celorlalte fete si strig si eu in cor. Vrem vesti! Neaparat bune!

cu 20+ ... si am ajuns la jumatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Dancutza Inflamatie poate sa fie si de la dinti

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna

Dana, deci? Ne tii aici in suspans!

Pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anioana2002 spune:

Dankutza ce analiza a iesit aiurea? VSH sau leucocitele?
pentru ca daca e vorba de VSH stiu ca este mai mare in sarcina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra_C spune:

Buna, fete scumpe! Hai ca nu am mai intrat de mult, nici nu mai stiam parola

Am si eu o intrebare pentru o prietena draga mie. Cele care ati facut HSG v-a intarziat ciclul dupa aceea sau a venit cand trebuia?

Multumesc tare mult!

Va pup!

--------------------------------------------------------------------------------
Andra, mami fericita de Amana (31.03.2010) si de Robin (25.05.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauricea2002 spune:

Andra, mie mi-a intarziat 2 sapt. Poate e cu ochisori, daca a facut HSG inainte de ovulatie, iar in zilele cu pricina a avut activitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Andra, mie mi-a venit mai devreme cu 5 zile, l-am facut in Z10.

Mergi la inceput