Juniori de Iulie - August 2004 * (103)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

mie imi place poza doamnei cu palarie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

netaza si din insorita Angola. Chit ca nu am prea vazut soarele tot wk dar macar e cald .
Iar scoala, iar serviciu ca de obicei.
O saptamana faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Hai ca am intrat si eu la semnat condicutza...
Noi ne-am bucurat de weekendul frumos - sambata am fost la cafenea, apoi la gradina zoologica si apoi am mancat la o terasa, iar spre seara am fost in vizita la niste prieteni. Duminica am fost la cumparaturi si apoi m-am ocupat de gatit... (eu) si de tunsul gazonului (sotul)...
Iar de azi - la uzina...
O saptamana super sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Eu raportez un weekend plin, asa cum scriam cu vreo 3 pagini in urma (da' nu m-a bagat nimeni in seama), vineri am fost nasi de cununie, a fost foarte, foarte frumos...si obositor...

Va pup, o saptamana frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

semnez si eu de pe ogor ... cat de departe e vinerea :(((
weekendul nostru a fost amestecat cu de toate, speram la mai multa liniste weekendul asta care va veni :D



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Citat:
citat din mesajul lui roberta04

Eu raportez un weekend plin, asa cum scriam cu vreo 3 pagini in urma (da' nu m-a bagat nimeni in seama), vineri am fost nasi de cununie, a fost foarte, foarte frumos...si obositor...

Va pup, o saptamana frumoasa!

poze
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36243" target="_blank">Povestea nasterii



Ba eu am observat, dar ...cum am fost nasi de 3 ori in ultimul an... nu-mi prea venea sa te felicit... eu una am iesit praf de oboseala, dar multumita ca mi-am facut datoria.

Sa-ti traiasca finutii!! Si sa-mi traiasca si mie!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza,neatza....raportam un soare cu multi dinti....erau doar 5 grade amarate de dimineatza
Robisa va fie intr-un ceas bun nashirea...si eu te-am bagat in seama si m-am gandit oare ce rochie faina ti-ai traspoate pui si niste poze cand ai timp....eu am o nunta in noiembrie si habar nu am cu ce sa ma imbrac....mandra s-a scos ca-i domnisoara de onoare si i-a cumparat mireasa rochie tocmai din Dubai...ma gandesc sa-mi tunez o rochie veche ca ies mai ieftin
Kimmultumescce mai face Luka?
Daria sunteti ok?...esti cam tacuta in ultima vreme...
Mandra ieri a fost tare incantata ca-n urma probelor de casting date la teatru a obtinut rol de...aricida nu un arici oarecare ci un arci-sef peste toate animalele....piesa este cu niste copii care merg in padure cu cortul si ii ataca niste animale...atata stiu.....cel mai tare o incanta ca-si va face singura costumul la un atelier de bricolaj tot in cadrul palatului copiilor...
hai sa avem o zi faina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

sper ca nu v-ati supaat pe mine, eu nu sufar de obicei de sindromul nebagarii in seama :)

Ioana, am avut o adevarata istorie cu rochia, am dat-o la facut cu o luna inainte, un model frumusel, zic eu, din tafta imbracat in voal negru, cu floricele mici de matase satinata aplicate in talie.... dar...surpriza!!! Croitoreasa mi-a dar rochia cu o zi inainte de nunta si imi era mica, asa ca am umblat joi ca nebuna dupa rochie prin oras, avand optiuni limitate de pantofii negri cu verde si argintiu...complicat :) Dar totul e bine cand se termina cu bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Salut!

La multi ani NORA! Sa ai parte numai de bucurii !

Si eu am profitat de ultimul week-end super, am fost la un curs de TVA Din fericire am fost pe malul lacului Vidraru, intr-o locatie superba si am facut de doua ori Transfagasanul , o data pe ceata si o data pe soare, mi-a mai trecut din supararea cu TVA-ul la incasare! Nici nu va inchipuiti cat au putut fi injurati guvernanti in acest week-end de o mana de contabili

In schimb sotul s-a descurcat excelent cu copii, au facut si lectii, au iesit si pe la muzee (au profitat de Noaptea alba a muzeelor), au fost si in parc, le-a dat si de mancare

Roberta, asteptam poze, cred ca ai aratat minunat. A fost si Matei la nunta?
Daria, chiar ca esti tacuta, nu suntem obisnuite cu tine asa.
Ioana, unde este cabinetul de care povesteai? Sper sa fie ok si sa-i placa Mariei.
Gabi ce ai facut bun? Cand mai vii pe la Iasi?
Andries si tie sa-ti traiasca fini! Poze cu nasa nu ai pus, ntzzz!
Cristalina, pe unde umbli?

Noi incepem sambata concursurile. Sambata aceasta este Evaluare in educatie - romana si sambata viitoare la matematica. Stefi vrea sa mearga la toate concursurile, eu ma gandeam sa o lasam mai moale, tati trebuia sa fie arbitru si a hotarat ca este de acord cu Stefi, asa ca incepem sa cotizam la concursuri Eu sper sa-i prinda bine Stefaniei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

sunt aici, pe ogor, atata n am avut de lucru de cand existau vamile :-)))
unde e vinerea ??? :D
suntem bine, multumim de intrebare



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput