FIV cu Dr. Dragos Albu 66

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

raluka, la mine e deja ceva forfota in stomacel ... deci isi face efectul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

rlk dorinta ti-a fost indeplinita
Annika fata din miscarea de rezistenta. cum sta ea cumintica pana vineri ...
liza tie niste dubli si pt fetita cu fundita
si eu ar trebui sa ajung la Albu la o discutie dupa aventura fivoasa de luna trecuta, dar daca ziceti ca e asa de aglomerat, o las pt sapt viitoare.
toate fetele cu sau fara burtici, cu sau fara sterilete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlk_2009 spune:

am pierdut intrecerea dar voi castiga razboiul cu problema...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

rlk nu dispera. duphalacul e f bun. nu provoaca deranjamente stomacale, doar inmoaie "produsul" ca sa se poata deplasa cu usurinta. ai rabdare si daca vezi ca nu are efect poate ca iti trebuie o doza mai mare. mamei ii luam sticla care are un capacel gradat si reglam doza, nici nu am stiut pana la fiv ca exista si la pliculet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

eu am ceva arsuri la stomac ... or fi de la duphalac? ca de mancat am mancat cartofi cu branza la cuptor si papanasi - facute in casa, am mai mancat si in trecut si nu am avut probleme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

Annika papa o banana si o sa iti treaca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

alta acu' ... mi-e putin jena sa zic da' n-am cui sa zic si sa-si dea cu parerea: am scapari de aer din vagin ... e de la utrogestan?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Annika, ce figura esti... da, probabil de la ovulele alea, si eu am mai avut senzatii de-astea.

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

pai acu' ce sa zic ... sunt si la servici ... si sa-mi dau atatea aere pe aici, nu prea ma simt bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

am fost ieri si mi-am facut o eco la san bilaterala. Si mi-a gasit, ca in fiecare an, micro-chisturi si chisturi. Mi-a placut explicatia doctorei, carei ii spusesem ca am facut FIV cand m-a intrebat in ce zi a ciclului sunt: "sunt pungute cu lapte si daca bebel-ul va fi harnic si va suge vor disparea"

Mergi la inceput