FIV cu Dr. Dragos Albu 66

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

Annika si eu m-am din cauza scaparilor acelea de aer. eram cu sotul la micul dejun si eu tot de la utro cred ca au fost
chist la san cat o boaba de mazare am avut si eu inainte de fiv2. mie dr mi-a zis ca e de la tratamente. noroc ca a disparut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

chisturi am tot avut. acum am vrut sa fac dupa stimulare, mai ales ca acum o saptamana m-a durut f. tare la subratul stang... si sunt destul de speriata cu cancerul de san - am ramas cu piticul dupa ce am citit "La Medeleni"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

sa vezi ce de pitici umbla la mine la birou pt ca o colega cu 1 an mai mare decat mine s-a operat anul trecut de cancer genital si anul asta de mamar. din martie e in co si face chimio ... ufff. toate s-au dus acum sa se scobeasca. radeau de mine inainte ca imi fac controale anual.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

naspa ... te influenteaza cand auzi cazuri de genul asta, e imposibil sa nu te puna sa te scormoni. Eu ma scormon peste tot in fiecare an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix04 spune:

Buna fetelor, am mai citit printre picaturi cate putin, mi-ati ramas la fel de dragi...
Qiao, mai sti ceva de anastasia?
pupici

mami de sophia maria 21.03.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

Ohooo, lume veche ! Nu mai stiu nimic de ea, am tot sunat-o dar nu raspunde. Posibil ca cei 2 prichindei sa ii ocupe tot timpul, stiu ca e singura ca ei in timpul zilei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns echinox spune:

eu m-am hotarat sa fac azi beta,maine plec din Buc la o nunta si vroiam sa stiu pe ce picior dansez...si beta=1,2 .Ma asteptam cumva la rezultatul asta,plus ca de vreo 2 zile aveam senzatia ca vrea sa vina cm-ul iar eu nu ii dau voie...asa ca,de azi are liber la venit.Dupa o discutie cu dr Albu,probabil ca ma voi indrepta spre ovo donate.
Annika,bafta maine!...si tuturor fetelor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

echinox

Eram aievea, printre ingeri, cand I-am cerut Bunului iubirea parentala. Mi-a oferit viata in bratele parintilor. Eram pierduta printre oameni, cand am ridicat privirea si I-am cerut Bunului dragostea arzatoarea. Mi-a oferit sotul. Sunt aidoma voua, ratacind printre doctori. Ridic privirea si-I cer Bunului daruirea completa neasemuita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns echinox spune:

Aristica,multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

echinox,imi pare rau


Mamica de MARIA IRINUCA(20.06.2011)
Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.
Uneori oamenii trebuie sa planga ca sa isi faca loc in inima pentru bucurii!

Mergi la inceput