Bucurii de septembrie-octombrie 2006 (10)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Osna- un calduros La Multi Ani, pentru Matei! Sa va aduca multe bucurii, sa fie sanatos si sa puteti petrece cat mai multe clipe minunate impreuna.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Beatrix- cu intarziere ii urez si lui Eric "La Multi Ani!", sa creasca mare si sanatos, sa va aduca multe bucurii.

Lexi - sper sa-i placa Mariei la balet.

Osna - cu Victor am fost anul trecut la un club unde a facut fotbal - la CFR , dar vreau sa-ti spun ca la inceput i-a placut apoi nu a mai vrut sa mearga. Nu stiu de ce Victor nu e atras de activitati extra, el e multumit cu faptul ca e acasa, e cu Dragos, ca e cu familia lui. Cred ca casa si familia ii ofera siguranta de care are el nevoie- el in tot ce face vrea sa fie perfect-ii e frica sa nu greseasca cred. Am incercat sa-l duc si la activitati cu Dragos dar nici acolo nu vrea cred tot din acelasi motiv.


Distractie placuta in we.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Nu am mai ajuns ieri la balet pt ca ni s-a stricat centrala si a trebuit sa asteptam instalatorul. Asta e, vom merge vinerea viitoare.
Cris, da, Maria m-a tot batut la cap cu baletul, acum sa vedem daca o sa-i placa. Ea ma bate la cap si cu calaria dar cu asta mai asteptam un pic.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor!
La multi ani, Nicolas! Sa cresti mare, sanatos si sa fii fericit!
La multi ani si pentru Ada si Erik!
Mult succes Bucuriilor care azi incep gradinita sau grupa 0!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

La Multi Ani, NICOLAS!!! Sa cresti mare, sanatos si la fel de curajos ca mamica ta.


Azi e o zi plina de emotii pentru majoritatea copilasilor care au ales sa mearga la scoala. Le urez mult succes.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

La multi ani NICOLAS,ADA si ERIC!
si pentru ca azi a inceput si scoala sau gradinita pentru unii dintre ei mult succes!

saptamana asta suntem fara tati care este in olanda si matei vine din 5 din 5 minute sa ma pupe si "sa aiba grija de mama" ca asa au discutat cica inainte de plecare

o seara frumoasa si o saptamana cu soare sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Eu sunt atat de suparata ca-mi vine sa plang. Maria a tusit noaptea trecuta aproape non-stop. Cand am venit de la serviciu mi s-a parut cam calda si cand m-am uitat la termometru avea 38,5. Sunt speriata pt ca ea de obicei nu face febra, se intampla fff rar. In plus, nu-mi vine sa cred ce ghinion are. Dupa ce ca nu are decat 2-3 prietene de joaca, motiv pt care nu i-am putut organiza nicaieri ziua de nastere, acum, daca nu-i trece pana joi, nici la gradinita nu o putem sarbatori. Si atata a asteptat ziua ei... Imi vine sa urlu de ciuda.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

La multi ani Sarah-Rebecca!!!

Lexi cum se mai simte micuta azi?
si matei de aseara a inceput cu tusea.se pare ca ies in curtea scolii fara sa-si ia pe ei si geaca,desi ii cand asta in fiecare dimineata...e copil si se ia dupa ceilalti.i-am dar siropel prospan,la noi inca ajuta,are o tuse seaca si sper sa treaca in cateva zile.

sper sa ramani si Maria sanatoasa pentru a putea sarbatori impreuna cu colegii.numai daca face febra sau e mai grav,doamne fereste, as zice sa o lasi acasa,in rest eu il duceam si cand mai tusea la gradi sau acum la scoala,altfel era mai mult lipsa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Crisnemes

Osna- un calduros La Multi Ani, pentru Matei! Sa va aduca multe bucurii, sa fie sanatos si sa puteti petrece cat mai multe clipe minunate impreuna.



Cristina mamica lui Dragos (31.01.2004) si Victor(19.09.2006)



multumim mult de urari cristina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

La multi ani, Sarah Rebecca!
Osna, pai asta e problema ca face febra si nu chiar mikca, adica 38,5 mi se pare chiar la limita. Daca era doar tusea, o duceam fara probleme, dar asa mi-e teama. Fix ca Matei face si Maria. Iese afara in curte, o intreb daca ii e frig, zice ca nu, ii zic ca daca ii e frig sa vina sa-i dau un hanorac, ea se ia cu joaca si nu vine si uite-asa raceste. Sunt sigura ca acum s-a procopsit cu raceala cand, acum vreo 2 seri in urma a iesit afara, era racoare bine si s-a apucat sa sara pe trambulina cu fetele, o fi transpirat... Asta e, sper s-o pun pe picioare pana joi, macar febra sa-i treaca.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput