Bucurii de septembrie-octombrie 2006 (10)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
La multi ani sarbatoritilor de ieri si azi:
Lukas Daniel, Stefan Andrei, Dorian Constantin si Mihai Sebastian!
Lilina, multa sanatate in continuare! Uff, ce-ati mai tras!
Osna, felicitari pt calarit. Odata ce a spart gheata, cred ca o sa mai vrea.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

buna tuturor!
La multi ani, Eric si Ioana! Beatrix, sa va traiasca Bucuria si sa petreceti frumos azi! Va pupam pe toti 4!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

La multi ani sarbatorirtilor de marti:Eric si Ioana!!!

impreuna cu juniorul am copt si decorat muffinsii pentru maine la scoala.mi-a cerut ca unul sa-l fac fara cacao in aluat,pentru colega lui de banca Jule careia nu-i place ciocolata ce baiat atent la detalii am .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Multumesc mult de urari! va invit la o felie de tort!
Si le doresc tuturor Bucuriilor sa fie sanatoase si sa aiba o copilarie minunata!

pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
La multi ani, Matei! Sa petreci frumos azi!
Osna, m-a impresionat grija lui fata de ceea ce le place sau nu colegilor. Bravo lui!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

salutare

multumim de urari Lexi!
si la multi ani si Alexiei Maria!

noi am sarbatorit in familie,cu fetita unei vecine care este si colega de clasa cu matei.am fi vrut sa-l ducem pe junior la un zoo dar cum afara ploua am lasat-o pe alta data!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
La multi ani, Cosmi!
Osna, pacat ca a plouat la voi, la noi a fost frumos dar friiiig. N-am stat prea mult afara cu pitica, ca imi era frig si si-asa sunt racita cobza.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

La multi ani Cosmina!

mama dar ce frig a venit peste noi,am avut azi de dimineata 6 grade cand am plecat la scoala cu copiii.am trecut deja la cizme si un pulovar gros tricotat.sper ca macar in weekend sa se mai incalzeasca.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna dimineata mai spre pranz.
Eu nu stiu exact cate grade erau azi dimineata dar nu mi s-a parut foarte rece. Era si ceata. Oricum ieseau aburi din gura, am trecut la sepcuta de toamna... Acum vad ca e soare, cel putin aici. Nu stiu cum o fi acasa. Sper ca in weekend sa fie frumos si sa nu fie prea frig sa ne putem plimba si noi.
Azi merg cu Maria la prima ora de balet, azi doar se va uita sa vada daca ii place si daca da, o inscriem.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

buna dimineata !

azi deja e mult mai cald,am dus copiii cu bicicleta la scoala si se anunta un week-end cu 20 grade cel putin aici in nord.sper sa fie asa ca suntem invitati la un gratar la colega de banca a lui matei

lexi, maria a fost cu ideea de a merge la balet?petru fetite e ceva frumos,sunt asa gratioase!
pe matei l-am dus la fotbal acum ceva vreme sa se uite la inceput si tot asa,daca ii place sa il inscriem desi el nu prea se joaca acasa cu mingea....si dupa un sfert de ora mi-a spus ca putem pleca,nu ii place.

asa ca deocamdata noi nu face nici o activitate de club,mie mi se pare ca vine foarte obosit de la scoala si dupa ce isi scrie la cele 2-3 materii nu-l vad mergand si la un sport.iesim in week-end cat putem de mult ,macar acum cat tine vremea cu noi!

sa aveti un sfarsit de saptamana minunat!

Mergi la inceput