Aradence DC (175) - cu gandul la Moni :(

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Adelina
Sa cresti mare, sanatoasa si sa-ti bucuri parintii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Multumim Clau!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Mai sunt 4 minute pana maine, deci ma incadrez: La multi ani, Adelina! Sa cresti mare, sa ajungi o domnisoara cuminte, harnicuta si sa-ti bucuri parintii mereu!

Miha, cu afinele poti face urmatoarele: sos de afine la friptura, briose cu afine, tarta de fructe cu afine, sau sa le pui in caserole la congelator sa le ai pt la iarna. Eu am cumparat 5 kg de afine, le-am spalat, le-am lasat sa se zvante un pic si apoi le-am pus in caserole la congelator.

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Multumim, Cristina!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Miha, Miha stai sa-ti spun: poti face afinata. Nu strica afinele pe tarte.
Alina, amu' ma bag sa gat capitolele alea si sa-ti trimit munca mea. Multumesc mult pt. adeverinta. Nu mai stiu ce-am vrut sa-ti mai spun.
Mi-or plecat iar pruncii. :(
Ati aflat toate ca se amana inceperea scolii cu o saptamana? Mie Clau mi-o zis azi. Multu'.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Am ajuns acasa de o ora jumate. Am intrat doar sa va scriu ca am ajuns cu bine, sa nu ma dati disparuta.

Monica70 are nevoie de ajutorul nostru. Hadeti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, bine ati revenit!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi si Miha, bine ati revenit!

Miha si eu ma inscriu la tine :)

Ali, cine v-a facut tortul? e super tare!

Miercuri sau joi, nu mai stiu exact, am fost la mama la cimitir si m-am dus si pana la Moni...e atat de trist Am pus mana pe o panglica de la o coroana si cand am vazut ce scrie pe ea m-au dat lacrimile...era coroana noastra "Ramas bun, prietena draga"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu



Ali, cine v-a facut tortul? e super tare!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Tren de noapte! Ramas bun, prietena draga!



Clau, l-a facut o prietena de-a mea, ii pasionata de "confectionat" figurine pt. tort.
Mi-a placut tare mult un tort facut de ea, corabia lui Noe cu multe, multe animalute. Erau asa faine ca parca erau din plastic.
Am mai pus cateva poze aici.
Ne-am sarbatorit acasa, in cerc restrans de data asta. Important e ca s-au simtit bine copiii si Ade a fost fericita.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

categoric...Ade trebuie sa se simta bine! Si noi in ultimii 2 ani i-am tinut ziua lui Raul tot in cerc restrans...motivele sunt binenteles, financiare
foarte foarte fain arata tortul Adelinei. Ma gandesc ca si pretul a fost pe masura


Mergi la inceput