Fulguleti de nov-dec 2006 (9)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

La noi nu se dau teme pt acasa la grupa preg(Sara e cl I si are max 5-7 randuri de scris).Ne-a spus d-na ca putem lucra acasa cate 2-3 rinduri cu ei, dar mi se pare cam mult o pagina intreaga.Toni oricum lucreaza numai cand are ea chef si zic eu ca se descurca destul de bine...zilele astea au facut sunetul u si o si cifrele 0, 1 si 2.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

La multi ani Nicolete si Nicolai
A venit Mosu? A adus daruri multe?
Luca s-a bucurat un pic de dulciuri dar il asteapta in continuare pe Mos Craciun. Yagmur si Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeaA spune:

YUPYYYY! Prima zapada in Bucuresti!O urmarea David de aseara,sa vada daca se pune,iar azi daca nu am avut scoala,ne-am luat-o usor spre parc...am venit fleasca
Eu abea astept sa mi vad pitik,mai am putin si vine.....voi,mamici,ce mai faceti??????????????

(35+)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

deeA ne-am mutat pe FB, de aceea activitatea aici e mai mult spre zero. imi dai pe privat numele tau ca sa te adaug grupului privat de pe FB?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

La multi ani,Bea ... chinico sa-ti traiasca mandrete de domnisoara!
La multi ani, Christi ... Donia multa, multa sanatate si bucurii!(Donia mai da un semn ).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

Cristi
sa ne cresti mare, sanatos si fericit!
Donia miss you!!!!!!!!!!!!! FB?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chinico spune:

Cristinelului voinic La multi ani fericiti!
Donia sa-ti traisca feciorul!

..mie-mi lipseste DC..FB nu-i pentru mine..de unde romane fluviu, detalii, emotioane...sec si la subect..eeeee...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeaA spune:

Donia,sa-ti traiasca pruncul,sa se faca mareeeee sanatos si frumos!!!!!
Si mie imi place tot aici domle,aici ne-am cunoscut,aici am ras\plans\certat......
Noi am fost ieri la un control,bb-linA e o grasuna,are 2.880,are o fatuk perfecta isi baga degetelul in gurita....m-am topit toata...si colul s-a scurtat deja si e moale...abea astept s-o vad!!!
Va pup si va astept pe DC
BEA LA MULTI ANI SI TIE,domnisorico!!!!!!!!

(36+)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Citat:
citat din mesajul lui chinico
..mie-mi lipseste DC..FB nu-i pentru mine..de unde romane fluviu, detalii, emotioane...sec si la subect..eeeee...


corect!
plus ca nu ma omor dupa FB in general..

dar ne ofera (o oarecare.. eu is suspicioasa pan la capat ) intimitate.. nu mai simti beliti toti ochii aceia din umbra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:


Citat:
citat din mesajul lui deeaA
Noi am fost ieri la un control,bb-linA e o grasuna,are 2.880,are o fatuk perfecta isi baga degetelul in gurita....m-am topit toata...si colul s-a scurtat deja si e moale...abea astept s-o vad!!!


Uau DeeaA ce putin a mai ramas.
Tinem pumnii!

Mergi la inceput