Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *443*

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Aoleu Pisiko, chiar imi pare sincer rau !! e dureros si trist ,nici nu ma pot gandi la asta ....
Ne auzim maine cand am mintea limpede !! Sunt convinsa in schimb ca asta e imboldul de care aveai nevoie si pana la urma o sa fie bine dupa ce trece socul !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Aoleu Pisiko, chiar imi pare sincer rau !! e dureros si trist ,nici nu ma pot gandi la asta ....
Ne auzim maine cand am mintea limpede !! Sunt convinsa in schimb ca asta e imboldul de care aveai nevoie si pana la urma o sa fie bine dupa ce trece socul !!


Da, cu siguranta asta va fi shutul de care aveai nevoie pt a face pasul inainte! Mult succes!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 16+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Da, cu siguranta asta va fi shutul de care aveai nevoie pt a face pasul inainte! Mult succes!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 16+

IULIA va invinge CANCERUL!



Subscriu!

O sa fie bine!

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna1

Ma bucur ca v-a placut blogul si pozele, o sa-i transmit lui nenea Mickey ca a fost admirat , voi imi dati curaj si incredere de fiecare data

Luc are 103 cm si 15.5 kg

Pisik: un mare

Pisigri: din pacate nu pot sa-ti raspund eu la intrebarile tehnice, fac apel la Simply sa te lumineze.

Floric: aoleu ce intamplare cu ursitoarele, sa faci bebe ca noi venim. Eu am plan de rezeva daca se pierde vreuna pe drum, ma duc eu, ca stiu si scenariul si miscarile. Azi am avut repetitii cu fetele, era asa de frumos scenariu, ca mi se facea pielea gainii si eu pana acum nu prea intelegeam de ce au nevoie oamenii de ursitoare

Fug la culcare, ca am cam neglijat somnul in ultima vreme. Noapte buna!



http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Gata cafeaua! Cu frisca, lapte nu mai e, ca l-a likidat mandra aseara!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 16+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tufete dragi

Pisik un sut un fund un pas in fata.Cred ca acesta-i imboldul de care aveai nevoi


Azi o sa cantaresc si masor si eu huna sa vad care-i sunt parametri...o dau o fuga pana la gradi sa vorbesc cu educatoarea (caci unele colege de-ale dumeaei au personalizat uniforma -si sa stiu ce va fi la huna la grupa sa nu arunc bani )deci pt uniforma si ce rechizite au nevoie la inceput.


all o zi minunata tuturor

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!

Pisik o sa fie bine !!

Eu ma bucur ca la noi e inca vara, pt astazi sunt anuntate 34 grade

Am pus pe FB niste poze de la Gyula unde puteti admira si noua frizura a Adei , mie tare-mi place cum ii vine

Va doresc o zi doar cu vesti bune !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui Floric
Se intalneste mama si Rares cu preotul.
Dupa ce discuta mama cu preotul acesta il intreba doua trei vorbe pe Rares. Se despart, fiecare merge in drumul lui. Mama il intreaba pe Rares:
-Rare, cu cine ne-am intalnit?
-Cu un prieten al meu, Doamne-Doamne!



Si noi avem o problema cand trecem pe langa o biserica (aka casa lui Doamne-Doamne), ca Adela vrea sa intram sa il luam pe Toto inapoi...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 16+

IULIA va invinge CANCERUL!



Au copiii astia un talent de a-ti face sufletul bucati uneori....
Stiu ca acum e un moment tare prost, dar dupa februarie cred ca ar trebui sa aveti in vedere un nou companion patruped...



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui andiaroro

Maine incepe si Anastasia gradinita. E norocoasa, ca are deja 3 prieteni buni acolo : Ecaterina si 2 baieti de la cresa. Ed o are pe tanti directoarea, asa ca va trebui sa fie serioasa, ca e destul de stricta. Oricum, noi vb cu ea sa o ia pe A, ca nu stia cine o sa fie la clasa cealalta. Si e un educator, iar pe vreo5 i-au repartizat cu unii de la grupa mijlocie ca depaseau nr maxim din clase.

Si Alex incepe tot maine. Din fericire, el ela 8.30si ea la 10.

In noaptea asta ma uit si pe poze.
Anca-musa-i sa-ti scriu.
Din urama am citit pe sarite.
Ela- sper ca-i mai bine pe la voi. Acum, ca esti cu baietii sper ca s-au mai imprastiat dilemele. Tanti propitareasa, dupa mine, n-are nicio pb cu mp. Cred ca-i e teama ca peste 5 luni aduci si bunica, si pisica, apoi incep sa se planga vecinii, etc. Se intampla, sa fie si chiriasi neseriosi si necunoscandu-va incearca sa-si ia masurile ei de siguranta. Incearca sa mai stai de vb cu ea. Poate intelege. Daca nu, bafta!


ana

alexandre (17.02.2006) si anastasia (14.03.2009)


Tare mi-a fost dor de tine !! Multumesc pt mesaj, tare bine a prins ATUNCI, ca ma apucase disperarea, panicoasa cum ma stii.
Cred ca tu ai juniorii cu diferenta de virsta cam cit o sa fie si la noi (am impresia ca si Simona, nu?), povesteste cind ai timp cum a fost "acomodarea", te rog.
La Ilinca incep sa descopar o latura autoritara; bebe nu trebuie sa urle degeaba, trebuie sa invete repede sa faca la olitza, trebuie sa se joace numai cu jucariile lui de bebelus, trebuie sa doarma noaptea ca sa putem dormi toti 4 in dormitor si am o lista intreaga de chestii pe care trebuie sa il invat sa le faca, asa, din prima zi daca se poate. A, si tre sa creasca mai repede ca sa-l scoatem odata din burtica, sa pot sa o iau in brate pe Ilinca. Desi nu i-am spus niciodata ca nu o ridic din cauza de burta, mereu de vina aa fost spatele....



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Am uitat sa va spun ca Bimbo ne-a parasit din nou , Ada a observat ieri bolul gol si a tras concluzia ca nu i-am lasat mancare suficienta cand am plecat la Gyula si o sa-l certe ea cand vine inapoi, pestii nu au voie sa plece de la fetite


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput