Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *443*

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Iuca, sa imi mai dai link-ul cu pozele voastre te rog sa ma uit acasa la ele ca data trecuta le-am ratat


Dodo, sanatae multa Isabellei si putere tie


Ilinca, aseara nu mi-am mai dat cu parerea la amenajarea camerei dar si eu as merge pe pereti albi decorati apoi cu ceva autocolante, sunt tot felul de modele , iar in loc de pat si eu mi-as pune salteaua direct pe jos, imi place tare mult ideea , plus multe chestii vesele care sa coloreze camera



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Novus am pus linkul aici



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Buna dimineata!Cine are prea mult chef de treaba, sa imi dea si mie putin? Novus, trebuie sa iti trimit niste produse de la bazar. Vreo 4 Dai PM cu adresa, pls?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Anamariame, am vazut , am trimis adresa
Maine depun si banutii in contul Iuliei

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Perfect, tot maine cred ca reusesc si eu sa trimit coletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Hellou, tufetre.
Io am avut deja shedintza de inceput de an scolar Tot azi am dus-o pe Sophia la gradi dupa aproape 2 luni. Dimineata cand s-a trezit am intrebat-o:"mergem la gradinita?" "Nu!" "Dar acolo-s si Stefana si Sofia si Mihai si Cezara..." "Nu!" Si tot asa un sfert de ora...dupa care zice:"Stefana, Sosia, Miai, Cezala, Ioana, Edi...futitza, chiotzi- ghinitza!" (mno, cam asa vorbeste ea acum:))) asta insemnand ca e gata de marea intalnire cu colegii:)). Si a fost foarte incantata cand a ajuns, a mers direct la copii, ne-a facut "paaa! pa!" si si-a vazut de treaba
Cuscra astept cu sufletul la gura si relatarea primei voastre zi de gradinita!
Tufete, merci mult de implicarea voastra, stiam eu ca am pe cine ma baza! Am bagat deja idei la cap si mai am vreme ca numai saptamana viitoare vine meshteru'. Anamariame, bebe-strumf sau oricare tufata, daca doriti va rog sa puneti poze din "bedroom" macar pe mailul comun, ca daca vad, altfel vizualizez.
Cuscra, n-am intre ce pereti sa pun bara. Intre 2 dintre ei vine patul, intre altii doi e balconul iar de-a lungul e usa. Saltea pe jos n-as pune fiindca nu am bani sa schimb usa de la balcon, e o usa veche, o s-o cosmetizez, dar jos nu e prea etans, mereu vine frigul pe acolo, nu stiu cum sa mai estompez chestia...A, oricum am achizitionat deja o piesa ca am prins o mare reducere si am luat o comoda cu sertare, neagra. Deci mobila va fi neagra intr-un final. Alb cu negru nu e prea sobru? Stiti ca io-s cam maniaca cu culorile, parca n-as vrea pereti albi M-am gandit mult la un verde, de aia-s curioasa ce nuanta are anamariame in dormitor. Oricum nu vreau un verde rece, clar. Ma gandesc sa fac niste poze cu cum e camera si sa le pun pe mailul comun, poate din descrierea mea nu ati inteles multe, ca nu prea ma pricep la explicatii uneori:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

A, inca ceva: voi v-ati zugravit singuri prin casa?...Ca azi am vorbit cu un coleg si s-a mirat foarte ca nu zugravesc eu singura, ca ce mare branza, dai cu amorsa (nici nu stiu ce e aia) si apoi cu vopsea si gata, economisesc bani...Nu zic ca nu m-ar tenta, dar ma tem, si eu si huzband avem 2 maini stangi cand vine vorba de asa ceva, ma gandesc ca totusi n-are cum sa-mi iasa tot asa si mie ca unui profesionist...sau nu stiu ce sa zic, nu m-as inhama la ceva ce nu stiu si n-am facut veci dar acum tot acolo-mi sta gandul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Iuca, am vazut pozele. Copilasii au crescut si sunt tare frumosi. Bia si-a refacut manutza?

Tu arati ca de 18 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

buna dragelor,

apar si eu intr-un tarziu dar promit sa recuperez (sper)

si noi ne-am gatit azi de "prima zi de gradi"
a fost mare petrecere cu personaje de poveste asa ca toti prichindeii au fost tare-tare emotionati si incantati

in rest... nu mai stiu

tin pumnii stransi burticoaselor si pupacesc mazaricile din dotare

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Iuca, am vazut pozele. Copilasii au crescut si sunt tare frumosi. Bia si-a refacut manutza?

Tu arati ca de 18 ani.

Poze Raru
Poze noi

IULIA va invinge CANCERUL

Rares Rarisel cel mai frumusel



Multumim mult Flori. Daca te uiti atenta se vede o zona un pic mai deschisa pe o manuta, nu sare in ochi, dar daca te uiti atenta se vede ceva. Slava Domnului ca nu s-a format cicatrice cheloid, pielea afectata are acelasi nivel cu restul nu e nici umflata nici sapata in carne. Si dr mi-a spus ca o sa ii ramana o cicatrice frumoasa in urma tratamentului cu silicon. Nu mi-a spus ca nu o sa ii ramana semn. A avut arsura de gr.3. Ma opresc aici ca imi dau lacrimile cand imi amintesc.


Mergi la inceput