Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *443*

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

multam fetelor pt apel.

Am ajuns azi-dimi in urbe, de maine iar la serviciu, Cristi la gradi.

SIMONA succes in noua afacere. Mi-a placut nenea Mickey

KEA sa va fie de bine botezul

Io ma lupt cu PayPalu amu, is chestii pe care nu le stiam si nu le-am prevazut (inclusiv aia cu `pentru miscari de fonduri mai mari de 2.500 de euro intrati in vizorul politiei financiare pt suspiciune de spalare de bani` - in PayPal s-au strans 2.200 euro), dar le dam de capat. Tre sa facem casa si poate reusim la sfarsitul saptamanii sa aiba Cami toti banii in contul Iuliei, ca sa poata vira avansul si sa se poata programa Iulia la operatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

cf hitului verii ..dar putin schimbat "eu toamna nu dorm".A facut Isabella indigestie,a mancat pe nerasuflate o porcarie(primita direct in mana ei-de la prietena careia i-am facut geanta cu Aiurila)dulce.Iar azi noapte pana s-a lamurit cum se bea apa in astfel de cazuri a mai vomat de 3 ori.Acum ea doarme iar eu n-am inchis un ochi de sambata seara...monitorul ma vede nu eu pe el.

Ela am admirat ieri pozicile,
Anaan ;Ilinkstiti deja ca pe lume sunt multi nebuni;sa dea Bunul Dumnezeu sa fie bine si pt elevii vostri
KeaInsanatosire grabnica keutilor,sa va traiasca micul crestin
Pisik sa va fie de bine shoping-ul(mi-e dor de unul... adevarat ),multa sanatate Anei
Simonabafta multa cu party-le ,site-ul e fain
Monn eu mereu am avut probleme cu pay-pal-ul de acee nu m-am oferit la inceputul campanie.La mine problema este ca pot primi si scot doar cand imi permit ei chiar si sub 50 de euro.aaaa transferul dureaza ~o saptamana

Las si si va doresc o zi frumoasa

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonapro

Seara buna!

Am intrat sa va salut, ca am capiat atata tehnica, ma tot chinui cu ale mele.

Anaan, Ilinca: e trist tare Doamne ajuta sa treaca cu bine peste!

Ina: sa va fie de bine vacanta, asteptam poze si detalii.

Kea: ma bucur ca a iesit cum v-ati dorit, sa va bucurati de micutul increstinat si multe sanatate Keutului!

Ela: cum mai sunteti? V-ati aranjat? Sper sa-mi fac timp sa vad si pozele.

Sa va arat ce a iesit, cu marele ajutor al lui Simply :

http://wonderful-party.blogspot.ro/

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)


http://iulia-elena.blogspot.ro/




IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonapro

Seara buna!

Am intrat sa va salut, ca am capiat atata tehnica, ma tot chinui cu ale mele.

Anaan, Ilinca: e trist tare Doamne ajuta sa treaca cu bine peste!

Ina: sa va fie de bine vacanta, asteptam poze si detalii.

Kea: ma bucur ca a iesit cum v-ati dorit, sa va bucurati de micutul increstinat si multe sanatate Keutului!

Ela: cum mai sunteti? V-ati aranjat? Sper sa-mi fac timp sa vad si pozele.

Sa va arat ce a iesit, cu marele ajutor al lui Simply :

http://wonderful-party.blogspot.ro/

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)


http://iulia-elena.blogspot.ro/


F frumos, imi place. Doua "probleme" am.

1. Personala. Cum se fac butoanele alea de sus? Ca in mod normal blogul iti arata niste postari in ordine invers cronologica.

2. Generala. Numele in engleza are potentialul de a-l face accesibil si gasibil cu motoarele de cautare, de catre utilizatori romani?



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Ina, bine ai revenit ! si succes lui Ian la gradi ! Sa ne povestesti cum a fost in vacanta, ca stiu ca voi aveti talent la facut chestii deosebite !

Kea, felicitari pt botez, sa va fie de bine! si sa treaca repede guturaiul !

Ela, foarte frumoase si pozele, si frumosi si protagonistii (atat cit am apucat sa vad, mai aprofundez, ca m-am uitat un pic azi-noapte de pe telefon, la o nunta...

Novus, sa va fie de bine plimbarea ! Se mai poate "piscini" pe vremea asta? Ca am da si noi o fuga la Humor....

Pisik, si voua sa va fi priit cumparaturile ! Mi-e dor si mie de o sesiune de shopping turbat, insa se anunta vremuri tare kkcioase, asa ca incerc sa ma abtin si sa fac o lista cu ce chiar ne trebuie pt sezonul toamna-iarna, ca bine-nteles ca asa, slabanoaga cum e fie-mea, tot a eusit sa iasa din haine.

Ilinco, stiu cit de deprimanta e o camera goala, mai ales una cu...istorie. Daca tot spui ca nu stati grozav cu banii, eu as opta pt una dintre sugestiile Inei: dati un var alb pe pereti, evitind orice posibile greseli si facindu-va viata mai usoara pe viitor, lipeste un autocolant dupa gustul inimii pe unul dintre pereti, ia o saltea si o cuvertura frumos colorata, si dati viata si culoare camerei aleia. asa, n-o sa va mai apese atit de tare nici istoria ei, nici faptul ca sta goala. si dup-aia, in timp, aveti vreme sa o reamenajati/completati cum o sa vreti. abia nu are sophiphi de unde sa cada din pat !



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Buna dimineata!

Dau o cafea tare, ca eu ma lupt cu un cappuccino de aluneoribil, insa asta e, maine ma mobilizez. e prea devreme, prima zi de dupa concediu, Septembrie si luni- rrrrrrrrrrrrrrr
ca sa nu zic ca dimineata e frig aici...
Ina- bafta multa la gradi, o sa fie bine, totul e sa puna okii pe ceva: jucarii, vreo doamna, vreun coleg, si apoi se indragosteste efectiv de gradi.

Apropo ati vazut imagini de la nunta Ebei, nunta anului? bey jurnalistii astia nu-s normali, adika m-am uitat si eu la niste secvente, insa ei mai aveau si analizau si chilotii invitatilor, niste comentarii tampite.

Simona- ne place blogul

Ela- super plimbari, frumoase locatii si voi la fel.

Novus- sa va fie de bine escapada.

Pisik- sanatate Anei si sa va fie de bine cump.suna bien ce ai luat tu acolovreau si euuuuuuuuu.

Ilinca& Anaan sa fie bine pt elevi.

Dodo- sanatate Izabelei si o cafea tare tie

pe 18 ajung si eu la control, cica e bine si la 13 sapt, chiar e permis pana la 13 sapt si 6 zile, asa ca ma incadrez



www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 11
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Greu lunea

Inapreda, succes lui IAN la gradinita si abia astept relatarile din vacanta si pozele aferente


Pisigri, in wkd la Gyula au fost 33-34 grade deci ne-am balacit fara grija, lumea nu cred ca s-a asteptat al asa vreme buna pt ca nu era aglomerat deloc
Iar am stat si am analizat ca nici in urmatorii 50 de ani nu-i ajungem din urma :((, acolo toata lumea se relaxeaza si se simte bine dar respectandu-i pe ceilalti, nu tu muzica la terase, nu tu povesti in gura mare si lista ar putea continua
Pana si in bazinele cu apa termala unde sunt bancute sa stai jos nu vine nimeni sa te inghesuie ca sa incapa si el, stau si asteapta pana se ridica careva, nu stau ca sardelele
Intr-un cuvant lumea chiar se relaxeaza acolo



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Neata fete dragi,

Masuratorile noastre:
- Bianca 98 cm si 15 kg
- Bogdan 95 cm si 12.5 kg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Neatza!

Simona, imi place tare mult siteul. Sa fii cu noroc si prosperitate. Deci ma bazez pe tine la urmatorul, da?

LA Rares am avut ursitoare, am tinut tare mult si daca nu am cautat in toata Braila. Pana l aurma am gasit insa s-au pierdut pe drum...adica din 3 urmsitoare au venit doar 2 si ea a fost inlocuita cu un povestitor. Si din juma de ora a fost mai putin prestatia. Totul a fost atunci 350 lei. Deci tu cu preturile stai foarte bine.

Spor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Dodo, se putea Ca Isa sa nu fie in trend.

Sa ii treaca repede. Tu cauta niste scobitori ca iti vor fi de folos.

Mergi la inceput