** Delfinasi jucausi la a doua aniversare (88)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby78

Citat:
citat din mesajul lui ainotna

Buna dimineata!
Aseara am uitat ceva important:
Hai Mara! Nastere usoara, Iuliana


multumesc mult !

La multi ani David!!!! Sa fii sanatos si sa ai parte de tot binele din lume! Sa iti faci parintii mandrii de tine!! Bamboleta sa fii fericita alaturi de familia ta minunata si iti doresc petrecere frumoasa

La multi ani Antonito!!!! Sa ai parte numai de bine si fericire! Palomina sa ai parte de multe impliniri de la minunea ta de baiat! Petrecere frumoasa



Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
39+ Mara Andreea


La multi ani si din partea noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

am aparut si eu pe aici...azi Andrei a facut crize ca niciodata, adormise in masina, si cand sa il aduc in casa, el nu si nu, ca mai vrea cu masina, ca sa mai doarma, cred...ei, dar l-am adus in casa si asa a plans, s-a asezat pe jos si dadea din picioare, nu stia ce sa mai faca, l-am ademenit cu laptic (pi) si o poveste, si asa s-a calmat si nici nu s-a mai culcat pana la ora 2...si asta se intampla la ora 11

am fost la metro, am lasat o caruta de bani pe prostii,dar lego nu mai erau pentru copii mici

LA MULTI ANI ANTONITO!! LA MULTI ANI DAVID!! SA FITI FERICITI SI SANATOSI DELFINASI SCUMPI

Iuliana inca putin si vine printesa

ce imi place in Bucuresti acum, cu temperaturile astea...asa o sa o tina pana la toamna, sa nu mai vina caldurile alea mari

eu ma gandeam azi ca pana nu ii trec crizele lui andrei sigur nu ma apuc de bebe 2,trebuie sa ne intelegem cu el, si apoi sa ma incumet, ca altfel imi iau lumea in cap bravo pentru mamicile curajoase!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

La multi ani, delfinasa frumoasa, Iulia Alexandra!
La multi ani, Victor-Andrei!

La multi ani, Miguel!

La multi ani, Sasha!
La multi ani, Victor Petru!

La multi ani, Antonio!
La multi ani, David!

Sa fiti sanatosi, puiuti mici si scumpi, sa aveti o copilarie frumoasa, plina de amintiri deosebite, iubire si fericire!

In avans vreau sa-i urez La multi ani, Iulia (mousel)!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Iuliana, te imbratisez strans, cu mare drag! Sa aveti o prima intalnire minunata, sa vina in viata voastra frumos, cu bine, sa fiti sanatoase si sa va iubiti mult!!

Anca, , pana la urma de la ce v-a fost rau?

Oana, concediu placut! Ma bucur ca ai rezolvat problema cu bona!

Crissy, ce mai faceti?

Laurika, puiul mic!

CrisSN, pup fetele!

Eu stau cu maari emotii.. Am auzit ca la gradi unde e V inscris inca mai exista practici comuniste, inca mai exista copii batuti . Nu stiu cum sa fac sa pot sa citesc imediat semnalele. Ma rog la DD sa nu se atinga de puiul meu, dar daca se atinge, eu cum imi dau seama? Cel putin la inceput, cand toti plang?
Mai ales ca al meu e si scandalagiu mare, plange, urla, face spasmul hohotului de plans, nu asculta de nicio culoare, mai face kk si pisu pe el .

Eu ma pregatesc sa ies cu puiul mare in oras. Maine implinim 6 ani de la nunta. Un film, o papa.

Energizer e toata ziua cu buni, pe care a educat-o f frumos, nu indrazneste buni sa-i iasa din cuvant, primeste aproape orice dupa niste urlete si un spasm al hohotului de plans a pus tot familionul migrator la punct.
Sta ff prost cu scaunul, f prost, de fiecare data cand a iesit afara s-a oprit si a mancat struguri din via din fata blocului, nu te puteai intelege cu el.. azi avea si firisoare de sange la fundulet ..
Va pup, imi pare rau ca nu am mai scris de multisor.. nici macar urarile nu le fac la timp , dar cred ca abia pe la sfarsitul lui septembrie imi intru in normal, cand ne pregatim de MI3, cu voia lui DD!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Citat:
citat din mesajul lui bumblebee

La multi ani, delfinasa frumoasa, Iulia Alexandra!
La multi ani, Victor-Andrei!

La multi ani, Miguel!

La multi ani, Sasha!
La multi ani, Victor Petru!

La multi ani, Antonio!
La multi ani, David!

Sa fiti sanatosi, puiuti mici si scumpi, sa aveti o copilarie frumoasa, plina de amintiri deosebite, iubire si fericire!

In avans vreau sa-i urez La multi ani, Iulia (mousel)!


Alina si Victor Andrei - 23.07.2010 1+



LA MULTI ANI DRAGILOR SI DE LA NOI, SA AVETI VIATA LUNGA SI PLINA DE BUCURII !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

offf Alina, sper sa fie ok si sa nu se atinga de puiul tau, eu ma gandesc ca daca plange cand il lasi acolo o sa iti dai seama...dar de acum cresc si vorbesc, poate iti spune daca pateste ceva

si noi acum ne gandeam ca poate mai bine il dam pe andrei macar 4 ore la gradinita, poate se mai disciplineaza in seara asta a urlat, ce a urlat, am incercat toate sa ii distrag atentia...pana la urma s-a apucat sa bea apa de la baie, cu un paharel de joaca, i-am zis ca daca mai dea, il dau jos si il trimit la el in camera..s-a jucat 2 minute frumos, apoi a baut apa cu sapun l-am certat, i-am zis ca numai rele face acum, ca nu ne mai intelegem cu el, ca e periculos pentru el ce face, si cand a vazut ca e serioasa treaba, a venit sa ma pupe, sa ma imbratiseze i=am zis ca nu ii merge, ca ne supara, si s-a asezat cuminte jos si se juca, a zis sa il imbrac ca sa mearga cu tati afara, dar fara nici o criza...sa vedem cat il tine

si ma innebuneste ca baga tot in gura, mai ceva ca atunci cand era bebelus, orice prinde ia si roade, si doar are toti dintii plus degetul, care la orice suparare e in gura...ma mir ca nu am luat mai multe boli...

dar ca sa il laud, azi am iesit pana jos, la un magazin, si a zis ca merge cu mine, a mers cuminte de manuta, a ascultat, nu a trecut straduta de la masina pana la bloc pana nu i-am dat eu voie, deci se poate si asa....aa, si la intoarcere a zis ca el e mare si urca singur scarile din scara blocului, adica 10 scari,si a urcat singurel, cuminte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Citat:
citat din mesajul lui matusa77


LA MULTI ANI, DAVID!

LA MULTI ANI, ANTONITO!



mama lui Ducu -nazdravucul
15 iulie 2010


La multi ani si de lanoi!!!!

Laura de Cristian Alexandru 10.08.2010 si 25+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Citat:
citat din mesajul lui bumblebee

La multi ani, delfinasa frumoasa, Iulia Alexandra!
La multi ani, Victor-Andrei!

La multi ani, Miguel!

La multi ani, Sasha!
La multi ani, Victor Petru!

La multi ani, Antonio!
La multi ani, David!

Alina si Victor Andrei - 23.07.2010 1+


La multi ani si din partea noastra, cu intarziere pt unii, pe ultima suta de metri pt altii. Va pup pe fiecare in parte, sa va dea Dumnezeu sanatate multa, fericire si multa iubire!

Eu nu am net de joi seara, mor incet!!! Cica au fost azi, mi-au lasat bilet in usa! Dar am fost toata ziua acasa, nu am auzit nimic. Puteau suna... No, in fine, pana luni cel putin is fara net. Asta de pe tel merge ca fanul...

Bumblebee, la multi multi ani fericiti si de aici inainte! Aniversare frumoasa!

Roata roata merge :) Acum ziceti voi ca adorm greu copiii, v adoarme in 15-20 de min. La amiaza la 13 e in lumea viselor, pt o ora si 20 min ( fix!!!) si seara la 21-21:10 e la somn, pana la 7 juma ( azi exceptie- pana la 8 juma!- ce bine a fost)

Trimit mesajul, sa nu raman fara el...

Si va pup tare, mamici frumoase. Ma bucur ca suntem bine si avem copii sanatosi! Si le putem fi alaturi!

Adriana, un pup mare pt tine, putere multa!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Alina multi ani fericiti impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Iulianaaaaa, tinem pumnii! Va fi o nastere usoara, sa vina cu bine bebelina scumpa, ca e asteptata! Te asteptam cu vesti! Te pup cu drag si ma gandesc la tine!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput