** Delfinasi jucausi la a doua aniversare (88)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

La multi ani Sasha!
La multi ani Victor!

Iuliana astept un semn de la voi...

eu sunt de azi fara pitica am trimis-o la tara si de maine sunt pe plaja in regim de turist adica de la 9 dimineata pana la 7 seara...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Cu siguranta va dau mesaje mai ales ca am inteles ca voi fi cam singurica la terapie intensiva

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
39+ Mara Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Paula, faci si tu ca soramea? Aia cand "pune bine" ceva, apai pune! Ca nici nu il mai gaseste apoi :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Va multumesc pentru urari, Racusor, Alice, Matusa,Baby, Cris, Bamoletta, Puiutz,Laurika, Rody, Paula, Rubia Si va pup pe toate!
Alice, vin duminica in Bucuresti, dar pe copii ii las la Ct pana incepe gradinita Bogdan. Dar sunt cu ochii pe voi, vedem daca pot sa ajung macar sa va salut.
Alice, Cris2010, Otilia, Bamboletta,Puiutz, Rody multumim ca v-ati gandit la noi! Suntem bine, nu am mai avut nimic. Doar ca eu m-am ales cu o buba la gura, dupa raul de la stomac, tocmai bine acum, ca luni incep serviciul. Sper totusi sa imi treaca pana atunci.
Cris2010, am vazut pozele cu Natalia . Ce frumos ca o sa aiba o surioara . Concediu placut!
Racusor, ce bine ca nu mai plange Andreiu cand pleci de dimineata…Nu mai da importanta viselor, fii optimista .
Matusa, sanatate!
Rubia, vreme buna iti doresc, sa iei tot soarele de pe plaja! Eu azi dimineata am dardait rau pe plaja.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Si
La multi ani, Victor!

La multi ani, Antonito!
La multi ani, David!

Sa fiti fericiti, iubiti, norocosi, sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

la multi ani frumosi frumosi pentru dragii delfinasi care azi implinesc 2 anisori: David si Antonito


Isa (19 iunie 2010) si Maria (26 iunie 2001)

poze iulie 2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matusa77 spune:


LA MULTI ANI, DAVID!

LA MULTI ANI, ANTONITO!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Buna dimineata!
Aseara am uitat ceva important:
Hai Mara! Nastere usoara, Iuliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Neata

Azi e ziua printisorului meu iubit David La multi ani iubirea lui mama !
va servim cu tort si un pahar de sampanie si mai tarziu pizza si bere cu lamaie.

La multi ani Antonito !!!

multumim pt urari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ainotna

Buna dimineata!
Aseara am uitat ceva important:
Hai Mara! Nastere usoara, Iuliana


multumesc mult !

La multi ani David!!!! Sa fii sanatos si sa ai parte de tot binele din lume! Sa iti faci parintii mandrii de tine!! Bamboleta sa fii fericita alaturi de familia ta minunata si iti doresc petrecere frumoasa

La multi ani Antonito!!!! Sa ai parte numai de bine si fericire! Palomina sa ai parte de multe impliniri de la minunea ta de baiat! Petrecere frumoasa



Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
39+ Mara Andreea

Mergi la inceput