** Delfinasi jucausi la a doua aniversare (88)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby78

Va multumesc din suflet pentru gandurile bune!!!!! Eu sunt bine, la terapie intensiva si abia astept sa imi aduca printesa blonda la alaptat. Va pup si va imbratisez pe toate

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
39+ Mara Andreea


Felicitari,Iuliana!!Sa te bucuri de printesa ta,sa fiti sanatosi, norocosi si mereuveseli!!!!

Laura de Cristian Alexandru 10.08.2010 si 25+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palomina spune:

Hola, fetelor!

Multumim mult pentru urari ! si noi va dorim tot binele din lume, sa fiti sanatosi cu totii si voiosi !

Am avut niste zile pline, sotul e plecat, singura cu A. de abia am respirat. Nu am avut net deloc acasa....

Sambata am sarbatorit cu nasii iar ieri cu bunicii.. A. s-a speriat de lumanari, nu a vrut sa sa sufle in ele, pana la urma a fost foarte incantat de tort pe care i l-am facut eu.... dar era mai fericit ca manca pizza :))))

Eu acum sunt la serv.... gata, vacanta s-a terminat :((

Iuliana - felicitari pt bebelina, sa fiti sanatosi cu totii !

va pup si mai vorbim !

la mas feliz mamacita del mundo - Antonito 18.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

racusor- RBS va pleca de tot din Romania la 1 ian 2014, pana atunci se restrange activitatea, s-a inceput cu vanzarile si departamentele conexe!

Eu am primit scrisoarea de notificare, ca mai am timp de gandire cum aleg sa plec (cu acord mutual sau disponibilizare colectiva, in cazul primei variante mai ai ceva facilitati, dar nu cat sa rupa gura targului!)

Multumesc de gandurile bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:


- Mara Nicolle (Alice_Elena)
- Medeea (saddie)
- Ioana Maria (shoshika)


Laura de Cristian Alexandru 10.08.2010 si 25+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

La multi ani, Mara! Sa fii sanatoasa si sa ai o copilarie de vis alaturi de fratiorul tau Radu! Sa fiti mereu fericiti si sa aduceti numai bucurie oriunde veti merge! Alice, Marius, aveti domnisoara mare, de 2 ani! Felicitari! Sunteti o familie foarte frumoasa! Sa va iubiti mereu!

La multi ani, Medeea! Sa fii sanatoasa si macar un pic mai ascultatoare, sa le faci parintilor tai viata frumoasa! Odeta, sa va traiasca delfinasa si sa va aduca numai bucurii!

La multi ani, Ioana Maria de shoshika!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

La multi ani tutror delfinasilor sarbatoriti!
bine ai venit pe lume mara!

scuze d eintarzire,nu sunt in cea mai buna pasa.

cu pedepsele,cu riscul de am lua rosii, e prea devreme.altfel riscati sa le ia in joaca.
tin o data,de doua ori,apoi copilul va crede ca mami se joaca sau varianta horror, i se va face frica,iar voi vreti respect, nu frica. frica odata depasita naste frustrari.

pe scurt, mai asteptati vreo 6-7 luni.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:


La multi ani, Mara! Sa fii sanatoasa si sa ai o copilarie de!

La multi ani, Medeea! Sa fii sanatoasa si sa le faci parintilor tai viata frumoasa!

La multi ani, Ioana Maria de shoshika!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_vlad


La multi ani, Mara! Sa fii sanatoasa si sa ai o copilarie de!

La multi ani, Medeea! Sa fii sanatoasa si sa le faci parintilor tai viata frumoasa!

La multi ani, Ioana Maria de shoshika!



Anca, mami de bebelina MARIA (30.07.2010) si astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)


La multi ani si din partea noastra printeselor frumoase !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

La multi ani, Mara Nicolle, Medeea, Ioana Maria (shoshika)!
Sa cresteti mari, sanatoasa, frumoase si norocoase! Mamici, felicitari pentru printesele frumoase!

Iuliana, felicitari, bebe cumintel si papacios, tie recuperare rapida si acomodare usoara tuturor!

Paula, felicitari pentru tigari! Tine-o tot asa!

Rubia si eu am niste stari de rau de vreo saptamana, habar nu am de la ce, acum incerc sa ma gandesc la ce medic ar trebui sa ajung.Adica am patit intr-o zi sa simt ca lesin pe strada, ma luase cu calduri si transpiratii si eram foarte ametita. A venit sotu si ne-a recuperat de pe strada, eram cu baietii la plimbare. De atunci ma doare capul, sub coaste in dreapta, am vomitat, diaree si ieri am simtit ca-mi fuge pamantul de sub picioare. E drept ca am fost si intr-o perioada feminina din luna, dar chiar asa? Si n-am mai luat de ceva vreme nci ca , mg, nimic. Acum am luat un calciu. Ce ziceati voi ca ae bun? osteo...Si vorba lui Racusor, mi-a mai iesit si ceva pe spate, niste bubite ceva.Acum ma gandesc de unde sa incep.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Histamina, hai capul sus! Stii ca Doamne-Doamne te ajuta!

Anca, iti doresc sa iei cea mai buna decizie si sa-ti fie bine oriunde esti!


Mergi la inceput