Aradence DC (174) - Adio Moni!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui Denisam

MA ajutati si pe mine sa pun un avatar de care aveti voi,va rog mult??Multumeasc






Denisam,uite aici link-ul http://valerie.ro/m/ si explicatiile postate de rall!
"Il salvezi de pe site (click dreapta, save image) si apoi, pe forum, vezi in meniul din stanga - Poza ta de profil. Acolo dai "Schimba poza" si apoi Browse (alegi poza de pe PC), Upload si redimensionezi."


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Voi fi si eu cu gandul si cu rugaciunile alaturi de voi diseara...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

va multumesc pt tot ceea ce ati facut si faceti pt moni.

aveti grija de strumfi,sa nu ii doara f tare.
mi-e greu si nu pot scrie.
va admir si va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Miha-multumesc mult-incerc sa vad dc am reusit!
Histamina-esti extraordinara

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Denisa, Diana a fost aseara la prietena lui Moni, Laura, care are doua fetite. Au fost in oras, la Mc, au incercat sa-i distraga atentia probabil. Cred ca si maine va ramane la fete daca nu vrea sa vina la inmormantare.
Tudor a fost tot pe acolo cu bunicul, au plecat inaintea noastra de la capela. El nu prea vrea sa stea cu nimeni in afara de tata si bunicii.

Va multumim pt.aprecieri, nu suntem noi cu nimic mai speciale decat voi. Aveti asa inima mare, ati ajutat atata moral, financiar, prin rugaciuni...
Offf!




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristale spune:

Ada ai dreptate.Cel mai bine strangem 10-20 de lei si ce ramane sa se puna in cont.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Fetelor, asta este ultima noapte ....
Suntem langa voi, va imbratisam, si prin voi, transmitem iubire si putere familiei Monicai




..............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )

Oamenii sunt facuti sa fie iubiti si lucrurile sunt facute sa fie folosite.
Confuzia in aceasta lume este ca oamenii sunt folositi si lucrurile sunt iubite !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:



Stiu ca sunteti acolo acum, fetelor... si eu sunt cu gandul alaturi de voi...la Moni...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:



MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Buna seara,fetele!

S-a tot vorbit daca e in regula prezenta Dianei la inmormintare si eu zic ca da dar ar fi bine sa fie ferita de scenele finale de la groapa,alea sunt cele mai dureroase. Poate in perioada aceea va fi plimbata de cineva pe alte morminte pline de flori sa i se povesteasca ca asa va arata in curind si mormintul mamei ei.Poate faceti niste poze,este posibil ca peste niste ani va dori sa vada sau sa inteleaga mai bine cum a fost.

Slujba e frumoasa si in general se face o cuvintare scurta despre cel ce pleaca si ar fi frumos sa auda de la preot ce om deosebit a fost mamica ei.

Moni a fost asa de speciala si zilele acestea s-a scris atit de mult despre ea dar cuvintele sunt prea sarace pt a exprima exact adevarul...



Mergi la inceput