Aradence DC (174) - Adio Moni!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau, aici ii capitolul 1, mai sunt 2 capitole, de fapt cap. 3 a ajuns pana la pagina 5:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=153854&whichpage=1


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Doamne fetelor,bietul Tudor, mi se rupe inima..

Deci contul lui Moni ramane deschis sa putem dona acolo bani pt comorile ei??
Multumesc,dc aflati sa ne spuneti!

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyanira

Doamne cata durere...
Sunt si eu aradeanca desi de vreo 14 ani m-am mutat la Timisoara...
Va fi inmormantata la Eternitatea??

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR


da, va fi inmormantata la Eternitatea!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Dyanira, da, la Eternitatea va fi inmormantata!

Alina, avea multa speranta, dar dupa rezultatul de pe pet-ct si Belgia a abandonat incet-incet.
Timp de 8-9 luni cat a luat tratamentul experimental din Ungaria totul a fost sub control, adica era bine si nu erau metastaze. Cum a intrerupt au aparut toate deodata.
La primul pet-ct in luna martie(sper sa nu gresesc) avea doar nodulii aia milimetrici la plamani si in iunie era dezastru.
Mai spera si cu IPI, dar trebuia gasit si luat urgent, ea zicea ca in maxim 2 saptamani dupa ce-a venit din Belgia, altfel nu mai are niciun rost pt. ca boala ii fff avansata.
Tratamentul naturist inceput a fost destul de drastic, ea era prea slabita sa mai tina "regimul" asta (parerea mea).

Denisa, asa a spus Cristi, ca pastreaza contul pt. copii. Voi mai intreba si iti zic.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Dyanira si Alina multumesc de link-uri

Denisam, daca se modifica cumva contul o sa-l rugam pe Cristi sa ni-l dea!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Alina,cred ca prin mai incepusera sa creasca nodulii la plamini si incepusera si formatiunile de la ovare deci se instalase rezistenta la medicamentul din Ungaria si atunci ar fi trebuit ceva rapid si agresiv,poate Ipi.
Legat de tratamentul naturist nu ma pot pronunta,nici nu stiu despre ce a fost vorba dar oricum cred ca era prea avansat si cuprins tot .
Eu am schimbat mesaje cu ea in iunie si inceput de iulie si pt ca inca se simtea bine,isi dorea nespus sa gaseasca solutia pina in iarna cind avea promisiuni in Belgia.
Oricum stiu ca a scris "daca mai rezist pina atunci"...Moni era o fata ff inteligenta si realista,stia exact cum "functioneaza"boala asta.Noi am tot implorat-o sa lupte dar nenorocirea asta de boala a secat-o de orice putere si probabil ca in ultimele zile a simtit sfirsitul,de aceea a refuzat si internarea si vizite si tot...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

cu siguranta stia ca sfarsitul se apropie, pentru ca aseara l-a rugat pe Cristi sa o sune pe Ada si sa-i multumesca ptr tot sprijinul mostru, al tuturor. A fost ca un mesaj de adio



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alina

Alina,cred ca prin mai incepusera sa creasca nodulii la plamini si incepusera si formatiunile de la ovare deci se instalase rezistenta la medicamentul din Ungaria si atunci ar fi trebuit ceva rapid si agresiv,poate Ipi.


Alina,mami de 2 copii minunati


Alina, sunt de acord. Am vorbit acuma seara si cu Cristi despre asta.
Da, avea si la ovare desi i se spunea ca-s nu stiu ce chiste care se resorb...


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu

cu siguranta stia ca sfarsitul se apropie, pentru ca aseara l-a rugat pe Cristi sa o sune pe Ada si sa-i multumesca ptr tot sprijinul mostru, al tuturor. A fost ca un mesaj de adio



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70




NOI ITI MULTUMIM TIE DRAGA MONICA!

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

iertare ca indraznesc...

cred cu tarie ca a stiut exact cand. si ingerii au fost langa ea si au tinut-o de mana toata ziua, sa fie bine, atat cat s-a putut, de ziua lui Tudor .
asta e varinta care te poate ajuta de suporti durerea. daca imi vine in minte cealalta, intreb fara raspuns: de ce? unde e partea buna in toata situatia asta? de ce binele sa fie doar intr-o parte si in cealalta numai lacrimi si durere? si altele de acelasi fel .

simt ca ma sufoc cand vad poza ei cu mesajul, creierul refuza sa "proceseze" informatia. azi am o Mariuta dar n-am putut face nimic, parca sunt teleghidata. ma gandesc ce ii vor spune lui Tudor cand va vrea la mami . si Diana
de sambata incoace in fiecare noapte m-am trezit pe la 2 cu gandul la ea si la copii ei. cu speranta ca va fi bine. ieri ii scrisesem lui Ingrid si nu mi-a raspuns, si ma si gandeam sa vezi ca imi spune ca e mai bine de dimineata am deschis la ajutor si cand am vazut atatea pagini in plus avem aceleasi sperante . pur si simplu nu imi vine sa cred .

Draga Moni indruma-le pasi de acolo, fi langa ei, sterge-i lacrimile Dianei si tine-o de mana in prima zi de scoala, sigur te vor vedea, copii pot vedea mai mult decat noi. si tu stii asta. iti multumesc ca te-am cunoscut, chiar numai prin scris, ai reusit ce altii ar fi vrut si n-au putut. Somn lin draga mea


Mergi la inceput