Aradence DC (174) - Adio Moni!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Buna dimineata!
si tratatii pentru toata lumea.
Am de aseara o durere de parte stanga a capului de mor. Ochi+nas+arcada+tampla+juatatea stanga a capului, pana in spate.
Nu am inscris inca fata, astept sa vina si ea, sa mergem impreuna, sa-si aleaga.
Imi place sa o las sa se implice.
O zi racoroasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Fetelor am o problema si va rog sa ma ajutati. Poate tu Alina reusesti.

Ilinca mi-a facut impetigo. Este o boala de piele contagioasa. Normal trebuia izolata, dar eu nu mi-am dat seama ca e asa ceva decat acum, si oricum n-am cum sa o izolez. Stiu ca tratamentul consta in aplicatii locale cu crema cu antibiotic, dar nu stiu ce anume as putea sa dau.

Daca ma puteti ajuta cu denumirea vreunui unguent sa pot suna la prietenii din Bucuresti sa-mi cumpere.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, ce cred eu ca merge mai bine si e ok si la copii e Fucidin, unguent.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Daca nu trece ar trebui luat antibiotic si pe gura.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Alinamoro,
ti am dat acum un pm , pup.
Pup toate aradencele

edit: daca e careva dintre voi online si are ont pe FB, va rog sa mi dati un pm, multumesc frumos



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Mamagiuliei, ti-am trimis PM si aici si pe FB.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetelor, care aveti FB...am distribuit pe peretele meu pagina unui concurs, se castiga un ghiozdan, trebuie sa va inscrieti si sa dati like la pagina respectiva.
Mamagiuliei a fost cu ideea sa adunam cat mai multe lik-uri si sa-l castigam pentru Diana.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Diana are si ghiozdan si de toate pentru scoala. Asa a spus Ramona. Singurul lucru ce nu-l mai gasesc e penarul cumparat de Monica

EDIT...am dat like pe pagina si l-am distribuit


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Claudelu, m-am gandit ca Monica s-a gandit la toate. Doamne, ma apuca plansul :(((
Dar un cadou e un cadou si pe astea le poate lasa de rezerva cand trebuiesc celelalte spalate, asa m-am gandit eu, sper sa nu supar pe nimeni.



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Claudelu, m-am gandit ca Monica s-a gandit la toate. Doamne, ma apuca plansul :(((
Dar un cadou e un cadou si pe astea le poate lasa de rezerva cand trebuiesc celelalte spalate, asa m-am gandit eu, sper sa nu supar pe nimeni.



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex


Doamne fereste nu superi pe nimeni Un cadou e binevenit oricand si mai ales ca e din suflet!


Mergi la inceput