Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (8)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns myral spune:

LA MULTI ANI! MULTA SANATATE SI FERICIRE! UN 2013 PLIN DE IUBIRE SI NOROC!Myral cu Darius, Elisa si Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

La multi ani! Sanatate sa aveti, vise implinite si zambete in suflet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

La multi ani, dragele mele ! Sa aveti un an grozav, sa vi se implineasca toate dorintele !

Foarte frumos ai scris, Annisia ! Doamne ajuta, sa fie ca in urarea ta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

La multi ani! Sa aveti un an plin de bucurii, realizari,multa sanatate si liniste.
Sarbatorile au trecut, sper ca ati petrecut si v-ati distrat bine, ati incarcat bateriile la maxim.
Am cam lipsit de aici, nici nu mai stiu de cand nu am mai intrat si nici nu mai stiu ce noutati mai sunt, sper doar ca totul este bine in "gasca" papanasilor.
Noi tocmai ne-am scurtat vacanta la munte, am fost sinistrati in varf de munte,la cota 1741, cu zapada de 2m si viscol de te zbura efectiv de pe picioare... asa ca ieri am venit acasa fara tati, el a ramas sa recupereze masina din nameti, acum a plecat si el din Ranca... Trecand peste aceste peripetii a fost superb, am schiat putin, Cristi s-a bucurat din plin de zapada si de partie,atat cat am apucat, a reusit sa coboare pe partia de incepatori, a refuzat monitorul, mami a fost instructor , asa ca sunt mandra de micul meu elev curajos.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

La multi ani tuturor celor ce poarta numele Sf. Ion!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

La multi ani!
Sa aveti un an cat mai bun, cu multe bucurii si sanatate!

Cecilia,e superb la Ranca, si noi vrem sa mai ajungem acolo. Bine ca ati reusit sa schiati inainte de viscol. Pupici!

Am tot fost cu Antonia la patinoarele din Cismigiu si IOR. Ne place tare mult sa patinam si sa petrecem putin timp numai noi doua, cat Filip si tati se plimba prin parc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

La multi ani!
Sa aveti un an exceptional cu succese scolare, sufletesti si de orice fel va doriti!!!

Am resetat parola,o uitasem intre timp, pentru a va saluta!

Imbratisari speciale Mara, Roxana, Sorana.

Noi suntem bine, Daria creste frumos, e tot mai voluntara si incantatoare. E foarte interesata de litere, adunari si specii de fluturi...

In timp ce va scriu e data cu rujul meu si are sclipici pe obraz, nu s-a lasat si m-a rugat o ora jumatate pana am cedat...

Curand o sa am sedinta de informare si de la grupa ei pentru a vedea ce mai fac semestrul acesta iar din toamna emotii cu grupa pregatitoare.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

La multi ani!Un an cat mai bun,cu multe realizari!

Miru a reinceput gradi,e tot mai indrazneata,cu personalitate...cred ca tot la gradi vom ramane si pt anul viitor...mai vedem.
Am planuit o iesire la munte,la Straja,pentru sfarsitul asta de saptamana,abia astept,ca si stresul e maxim la job
Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Salutare!!! Care, cum si unde incepeti pregatitoarea aia???? Noi suntemin dubii... Am opta pentru scoala, dar si gradi are avantajele ei... Heeelllpppp!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Scoala!

Mergi la inceput