Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (8)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Ce liniste pe aici, nenica... Sarbatorile astea v-au lasat mute, nu alta...
Noi suntem in grafic. Avuram serbarea. Yanis a mitraliat poeziile, sa scape omul ca se grabea. I-a trosnit pe aia din jurul lui si s-a maimutarit non-stop. Asta-i materialul, mergem inainte...
Fabi e un scumpic, super rasfat si mamos de nu se poate. Inca nu s-a dezobinuit de trezitul noaptea; asa ca eu nu am mai avut de 11 luni un somn snur. Si asta avand in vedere ca se culca numai pe la 2 noaptea. Plus ca nu stiu ce prapad se va abate asupra noastra la intarcat. Pe 14 incep munca si va fi jale. Vai de bunica...
De Craciun suntem numai pe drumuri. Nici nu stiu cum sa ma mai impart. Va fi obositor si un adevarat tur de forta. Asa ca de Revelion cred ca o las mai piano, ca sa am si eu un an mai linistit. Hihihihi...
Sper sa aveti sarbatori minunate alaturi de toti cei dragi si noul an sa va aduca tot ce va doreati si nu ati reusit sa realizati!!! Un Nou cu impliniri, sanatate si belsug in casele voastre!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Pai deh, cu totii suntem la foc continuu acum in prag de sarbatori. Abia astept odihna.

Pana una alta, va dorim si noi sarbatori fericite si un an nou excepotional!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

CRACIUN FERICIT ALATURI DE CEI DRAGI, IAR MOSUL SA VA ADUCA TOT CE VA DORITI!Myral cu Darius, Elisa si Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Craciun fericit tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Craciun fericit, tuturor !

Mos Craciun exista !!!

..............................................................
Mama de papanas Andreiutz
( 02.10.2007 )

Oamenii sunt facuti sa fie iubiti si lucrurile sunt facute sa fie folosite.
Confuzia in aceasta lume este ca oamenii sunt folositi si lucrurile sunt iubite !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Craciun fericit alaturi de cei dragi ! Sa aveti sarbatori magice !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Sarbatori de poveste va doresc!!! Sa fiti mereu o mare FAMILIE si sa va cresteti prichindeii frumos! CRACIUN FERICIT, cu drag!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Iata ca a mai trecut un an… cu bune, cu rele, cu succese si esecuri, bucurii si dezamagiri. Lasati in urma voastra tot ce a fost rau si pasiti in noul an cu increderea si speranta ca va fi unul mai bun. Fie ca toate visele pe care le fauriti in aceste zile magice sa se implinesca si drumul strabatut pentru realizarea lor sa va aduca bucurie in inimi, iar in case fericire si belsug... Va doresc ca, in 2013, bucuriile si implinirile sa vi se dubleze, iar necazurile si dezamagirile sa vi se injumatateasca. Sa fiti inconjurati de oameni dragi, alaturi de care sa traiti clipe minunate. La mul#355;i ani !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

La Multi Ani !! Un 2013 de vis va doresc, cu multa sanatate si mult noroc!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

La multi ani va dorim cu multa sanatate, dragoste si un strop de noroc!!!!

Mergi la inceput