** Delfinasi jucausi la a doua aniversare (87)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

Michelle, Sorina acum am vazut ca ati nascut Felicitari!!!!

Michelleti-am vazut printesele, superbe. Te pricepi la facut fetite frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Multumesc de complimente dragelor, pup toti delfinasii si fratiorii de delfinasi.

Eu am facut ieri febra si azi ma bucuram ca mi-a trecut, dar de unde. In plus ma si doare un san desi nu e umflat nimic, nu e angorjat.. off

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Michelle am vazut si eu pozele, m-am topit efectiv!!!! Sper sa nu ai nici o probelma cu sanii si sa vina repede laptele

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauri_ca spune:

Bine v-am gasit fetelor!

Am lipsit motivat, am fost la munte, ne-am relaxat.

Iar sunt in intarziere cu urarile, nu fac liste ca mi-e teama sa nu ratez pe cineva, dar le urez tuturor delfinasilor care au implinit 2 anisori la multi ani cu sanatate,sa aiba o copilarie minunata!

Elena, bine ai venit pe lume!

Michelle, am vazut pozele, Bianca e ca o papusa, iar Clara, asa dulce si conturata, o sa fie si ea o domnisoara tare frumusica!

Adriana, te imbratisez, o sa vina si vremuri mai bune. Mai multe nu zic, ca au spus fetele deja.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle1981
Iata si dovada iubirii dintre surioare.

*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010) si www.pregnancy-duedate.com/tickers/82hpv757d0kzi4t9.png" target="_blank">Clara Ioana (30.07.2012)


Michelle ce frumoasa este Clara si in poza comparativa dintre Bianca si Clara zici ca este acelasi copil....

Cum te simti? Cum simti operatia?

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
37+ Mara Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:


La multi ani Ariana (bubster)
La multi ani Robert (enik83)



Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
37+ Mara Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby78


La multi ani Ariana (bubster)
La multi ani Robert (enik83)



Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
37+ Mara Andreea


La multi ani si de la noi!!!

Michelle, fetele sunt superbbe...asa imi doresc sa fie si C dragastos cu fratiorul:)

Laura de Cristian Alexandru 10.08.2010 si 23+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

va doresc o noapte buna si racoroasa , eu... vara n-am somn! noroc ca-s scurte noptile


Isa (19 iunie 2010) si Maria (26 iunie 2001)

poze iulie 2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Fetele,sunt disperata.!sunt in spitalcu piciul,a facuthernie inghinala in seara asta simainedimineata sau cel tatziupoimaine il opereazamai are sarmanul si o hernie mica ombilicala.va rog,stiti medic bun la gr alexandrescu??e mititelul cu branula pe manutza imi vine sa.mi iau campii:((((va rog sa va ganditi la noi maine

Laura de Cristian Alexandru 10.08.2010 si 24+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Laurika, imi pare tare rau ca sunteti in spital :( Da cum de a facut hernie? Sau cum ti-ai dat seama? Sanatate multa, sa fie o zi usoara maine, ss treaca repede si cu bine. Doamne ajuta! Te asteptam cu vesti?

Oana, cum sunteti cu masina? Nasoala intamplarea...

Salutari Ochidut!

Michelle, fetele sunt minunate impreuna! Felicitari inca o data!

Iuliana, cum esti? Cum ai ramas cu dr, cu nasterea? ma bucur mult ca a stat cuminte bebelina pana dupa ziua lui Tudor. Eram convinsa ca vine mai repede, mai ales ca ziceai ca te simti obosita, picioare umflate, ca iti e greu...

Rodi, si ce faceti pana la urma cu concediul? Mergeti de joi undeva?

Cred ca a adormit si praslea asta al meu, ca e treaz de la 4. E calare pe mine acum, astept sa adoarma mai adanc si il pun jos. Si mai sper la vreo 2 ore de somn

Ilinca, esti prinsa cu munca?

Cris, cum merge sarcina?




Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput