Piatra Neamt , Perla Moldovei (96)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Ramona, Stefan merge la nr. 5. Este o clasa de step acolo. After school nu prea cred, stiu ca am intrebat eu cand l-am inscris si mi-au zis ca, daca se starng suficiente cereri se face o grupa de after.

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

O cafea, o barfa , ceva? nu s-au terminat concediile? fetelor ce mai faceti? va pregatiti de scoala, maine incepe toamna si se numara bobocii, care cred ca sunt multisor anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Salutare!
Si eu pe aici, cam pe fuga, fara timp liber...ca de obicei ...dar toate astea au dus si ele la un lucru bun, adica multe kg in minus .
Baietii mi-au mancat urechile vacanta asta, s-au plictisit /obraznicit de ne-au terminat, abia astept sa mearga la gradi, sa aiba un program si ei, ocupatie etc, ca nu mai pot, o iau razna...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Lora, la multi ani Adelinei! Sa creasca mare, sa fie sanatoasa si norocoasa!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Multumim, Cristina!

Nu da nimeni o cafea? Ca eu cam am nevoie...!
O zi cat mai buna, va doresc!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

buna dimineata!

O cafea buna

www.colourbox.com/preview/2503796-690648-young-man-with-coffee-cup.jpg" border="0">


Ana, daca citesti cumva pe aici, da un semn! Se pare ca vom fi colegi de clasa .

rugaminte: dati si mie mesaje pe PM cu numerele voastre de telefon, pt ca in concediu, din motive necunoscute, mi-au disparut toate numerele din agenda telefonului

Mai este cineva inconstient ca mine si nu a luat inca uniforme la copii? Unde imi recomandati sa ma duc sa caut?



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Laura. da mai este atata timp pana incepe scoala, ai tot timpul din lume! Eu n-am fost decat in Petrodava si erau scumpe si materiale foarte proaste, din alea de lucesc de-ti iau ochii... Nu am mai cautat dupa aceea ca, daca i-am facut la scoala m-am scos de cautari. Cred ca sunt peste tot. Pot sa-ti dau un pont despre camasi 100% bumbac la Unic f convenabil ca pret - 23 de lei - eu i-am luat si albe si bleu.

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna!
Gata, am intrat in randul lumii, avem uniforme. Si penare.
Voi ce faceti? cum stati cu pregatirile de toamna? Cand ne mai vedem si noi la un suc?




Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurorra spune:

buna fetele,
am trecut si eu asa in fuga sa va salut la inceput de toamna si sa urez tuturor celor care merg anul asta in clasa I si nu numai multa bafta si acomodare rapida, cred ca voi parintii aveti emotii mai mari decat boboceii
Am fost si noi in concediu la balaceala si a fost foarte bine putin obositor pentru mine dar o mare bucurie pentru pitic.
Va pup! Zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Buna fetelor,
Si eu pe aici, mai mult cu cititul decat cu scrisul. Noi am fost in concediu, a fost fain, dar scurt. Incepem gradi si am de cumparat o gramada de rechizite.
Va pup.

Ramona de maimutel Diana (20.07.2009)
maimu diana

Mergi la inceput