Piatra Neamt , Perla Moldovei (96)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Slutare! noi (eu cu copiii) sutem de dimineata la Constanta, asa ca ma scuzati ca nu o sa fiu prea prezenta pe aici . Voi da cafele cand ma intorc

buflea, noi duminica ne intoarcem. Ne auzim la un telefon



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Unde ati plecat fetelor? Nu mai bea nimeni cafea, nu mai are nimeni, nimic de zis? Ori poate v-ati "inmuiat" iar din cauza caldurilor?
Sa aveti o zi frumoasa!

Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora si

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!

Cafea:






Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Ne-am intors dupa o saptamana de balaceala la mare. A fost super vremea, super de calda apa, am petrecut timp super cu copiii si surorile mele (am fost la Constanta, la sora mea in vizita, doar eu cu copii si sora mea mai mica, tati a ramas acasa la munca ). De azi, inapoi la munca

voi?




Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Buna dimineata!
Laura, multumim pentru cafea! Eu nu beau, dar stau un pic cu voi si cu baiatul asta dragut, sa savurez aroma cafelei.
Sa va fie de bine "mini-concediul"!
Eu ce sa zic, ma bucur ca am avut ieri putere sa urc in livada parintilor, am mancat 2 mere bune si apoi m-am intors acasa sa ma intind in pat, ca deja imi tremurau picioarele, ca piftia. E bun si atat!

Sa aveti o saptamana linistita!

Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora si

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Helloooo

Remember me?
Mi se facu dor de voi si am zis ca musai trebuie sa trec sa va salut...acu' cat sunt in concediu, ca dupa aia

Nu am apucat sa citesc nimic din urma, sper ca sunteti bine toate. Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Neatza!
Sunt si eu pe aici, dar mai mult citesc decat scriu cred ca de lene
Ce mai faceti, ce mai ziceti?
Azi trebuie sa merg cu Stefan la scoala sa-i ia masuratori pentru uniforma. Am inteles ca e ceva de genul - pantaloni negri si sacou cadrilat parca, nu stiu exact ce culori, poate ne arata vreo mostra azi. Sper sa fie materialul bun. Voi ati cumparat uniforme?
Uite ca eu am facut bine ca nu i-am luat lui Stefan, ma trezeam acum ca am cumparat-o degeaba.

Eu nu stiu sa dau cafele asa simpatice ca ale Laurei, va dau, in schimb, o cafea aburinda

Sa aveti o zi buna!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna dimineata!

Cafeaua:



Magda offf, imi pare rau ca nu esti bine . Sarcina usoara! Ai grija de tine

Ancutza ce mai faceti voi frumoaselor? Cum e in concediu? Ati fugit pe undeva? ce face Sabina? Incepeti gradinita anul asta?

Cristina sa intelegem ca veti avea uniforma personalizata? Fain . Eu nu am mai cumparat nimic pt scoala. O sa ma crizez saptamana urmatoare, saptamana asta inca sunt 'zen' dupa concediu



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Buna dimineata!


Ancutza ce mai faceti voi frumoaselor? Cum e in concediu? Ati fugit pe undeva? ce face Sabina? Incepeti gradinita anul asta?

Cristina sa intelegem ca veti avea uniforma personalizata? Fain . Eu nu am mai cumparat nimic pt scoala. O sa ma crizez saptamana urmatoare, saptamana asta inca sunt 'zen' dupa concediu



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



Laura
Noi suntem asa si asa, adica anul asta nu am plecat nicaieri in concediu pentru ca ni l-am luat separat astfel incat sa acoperim perioada de vacanta a Sabinei.

Anul asta merge tot la cresa din mai multe motive: vrem sa o dam la gradi la o educatoare-prietena-de-familie care incepe o grupa noua abia la anul, Sabi nu are 3 ani impliniti, s-a adaptat super bine la cresa si le iubeste mult pe educatoare si nici nu are asa multe vacante ca la gradi

Sabina creste si e plina de energie, e la capitolul perle + "nu vreau"

Gemanasii ce fac? Tu esti zen , dar ei ce parere au despre inceperea scolii?

Tre' sa fug


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Buna! mai este cafeluta? as bea si eu una mica , macar. Ellinia, la ce scoala merge Stefan? ieri am aflat ca sunt scoli cu after school si step. Voi ce stiti? mi se pare aiurea ca la step fac tot lectii si nu teme, astfel incat si acasa tot de scoala trebuie sa se apuce.

Mergi la inceput