Piatra Neamt , Perla Moldovei (96)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mc9sp spune:

Magda, felicitari pentru "burtica" si iti doresc din tot sufletul o sarcina cat mai usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!
Aurora!!! Ce semnatura faina ai!! Sa fii sanatoasa, sa ai o sarcina usoara si un bebe perfect!
Clar, e epidemie de burticoase

Ramona, te-am vazut la munca in urma cu 2 zile si chiar ma gandeam ca ai terminat cam repede concediul. Rechizite cumperi ca vrei tu, sau asa ti s-a spus? La noi de fiecare data se facea sedinta, se adunau bani si lua una din mame, in colaborare cu educatoarele, la fel pt toti.

mc9sp, voi cum mai sunteti? Ce-ti mai face minunea de fetita? Cum va mai jucati zilele astea?





Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

Neatza!
Felicitari pentru burticutze Magda si Aurora!
Asteptam si noi sa inceapa scoala dar vad ca se lasa asteptata....
O zi frumoasa va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

'Neata!
Aurora!!! Ce semnatura faina ai!! Sa fii sanatoasa, sa ai o sarcina usoara si un bebe perfect!
Clar, e epidemie de burticoase

Ramona, te-am vazut la munca in urma cu 2 zile si chiar ma gandeam ca ai terminat cam repede concediul. Rechizite cumperi ca vrei tu, sau asa ti s-a spus? La noi de fiecare data se facea sedinta, se adunau bani si lua una din mame, in colaborare cu educatoarele, la fel pt toti.

mc9sp, voi cum mai sunteti? Ce-ti mai face minunea de fetita? Cum va mai jucati zilele astea?





Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me


Buna fetele,
Da Laura, concediul a fost destul de scurt.
Rechizitele le cumpar pt ca asa mi s-a spus. Am primit lista pe mail . Astazi a fost sotul si din cate am inteles de la el fiecare isi cumpara cf listei. Sincer nu inteleg de ce se procedeaza asa, dar ne conformam.Eu ma asteptam sa punem toti bani si sa le luam rechizite la fel, dar asta e.
Sarcina frumoasa si usoara burticilor.

Ramona de maimutel Diana (20.07.2009)
maimu diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurorra spune:

buna,
va multumesc fetelor, pana acum a fost destul de ok, cateva stari de rau la inceput dar au trecut speram sa ajungem cu bine la final si sa am un bebe sanatos, va marturisesc ca sunt mai stresata decat la primul.
Laura, sa stii ca e epidemie de burtici si la mare am vazut o gramada, dar cred ca asta e bine
Zi buna tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

buna dimineata...poftim la o cafeluta cu miere...



noi mai rar la PC..ca suntem pe ultima suta de metri cu cresa si pregatirile la congelator..

cand voi incepe munca voi avea mai mult sa scriu de munci..

sper ca nu sunteti suparate pe mine ca intru atat de rar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

Neatza!
Foarte buna cafelutza!Merge la fixTot ce e cald e bun pe vremea asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Cosminiq, tu aveai niste role negre de vanzare? Merg si la fete? Le mai ai? Ce marime sunt?

Are cineva de vanzare sau stie pe cineva care vinde o bicicleta pt. o domnisorica de 10 ani?

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

Lora,am 2 perechi:una albastra si una neagra .Merg sigur si la fete dar trebuie sa le vezi intai.Te sun eu si vb!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

Ca numar se pot regla de la 30 pana la 34.

Mergi la inceput