Piatra Neamt , Perla Moldovei (96)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Neatza!
Ieri n-am mai reusit sa intru sa scriu. O astept pe Mihaela sa mergem la Centrul de Transfuzii. Cine se poate invoi de la serviciu este binevenit! Va povestesc dupa, cum a fost!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Gata, am fost. Am avut ceva emotii si sunt un pic ametita dar, in rest, nu am nimic. Am stat cu mana intinsa zece minute, atat. Si inca vreo 5 minute pe un pat ca sa nu ametesc si acum sunt deja la serviciu.
Ma bucur ca am facut-o, poate am sa merg mai des, imi spunea asistenta de acolo ca femeile pot merge de trei ori pe an.

Laura, cum e? Ai terminat cu dusul pachetelor? Maine e prima noapte cand dormiti acolo?

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Felicitari, Cristina, pentru curaj! A fost si Mihaela, nu?
Eu saptamana asta nu pot, dar cealalta poate merg intr-o zi. Merge si-al meu sot.

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Lora, da, a fost si Mihaela, doar ca ea nu a putut dona din cauza calciului. Si eu care ma gandeam ca poate pe mine n-o sa ma lase sa donez, a fost taman invers .

Ce mai fac fetele? Cum va impacati cu frigul? Parca prea brusc am trecut de la maneca scurta la 9 grade in timpul zilei...

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata, este gata cafeaua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Eu beau si cafea si ceai si mai ales, as bea o ciocolata calda ca mi-au inghetat mainile pe tastatura ...
Ce mai faceti, ce mai ziceti?

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Bine, ciocolata calda sa fie !
Eu ma pregatesc sa merg la Razvan la gradinita, la sedinta, iar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Si la noi se fac sedinte dese, cam la trei saptamani vor fi, din cate am inteles.
Ce fac la clasa 0? Se imbraca in uniforma sau cum vor ei? Fac lectii sau e ca la gradinita, mai mult deseneaza, canta, etc?

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

salutari!
sunt in zona, dar am si eu mainile inghetate pe taste. Acasa inca nu am net, asa ca tremur de frig in biroul lui Sebi si nu comentez public, ca nu am alt loc unde ma duce .
La copii s-a facut sedinta in prima zi de scoala si atat. As mai vrea si eu o sedinta, sa ne spuna ce fac copiii, cum se descurca, dar deocamdata nu zice nimeni nimic.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Laura, si cum e acasa? Cum se simt copiii? Voi cum v-ati adaptat?

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput