Piatra Neamt , Perla Moldovei (96)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata!
Fac eu cafeaua in dimineata asta caci sunt acasa...fara loc de munca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Da' ce-ai patit? Ultima data erai incantata de locul de munca ...

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Edit: Vine cineva pe 9 oct sa donam sange? Noi nu ne putem organiza ca cei de la Bucuresti, insa putem merge aici, la Centrul de Transfuzii de langa spital si spunem ca donam pentru Campania "Doneaza viata". Uitati aici, informatii despre organizarea de la Bucuresti http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=174886&nm=Caravana-DC-Doneaza-Viata

Ati fost vreodata sa donati sange? Nu e complicat, daca nu ai donat niciodata, ti se fac niste analize intai si gata. Plus ca e foarte bine pentru organism sa donam sange din cand in cand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata!
Da Cristina, eram incantata la inceput, dar a fost foarte greu si fizic si psihic, am facut eforturi enorme ca sa merg mai departe...am reusit si in final sa aflu ca de fapt eram in locul unei tipe care urma sa se intoarca la serviciu din concediul pt cresterea copilului, asa ca eu eject
In legatura cu donarea, super initiativa, bravo! Daca va hotarati vin , nu stiu daca sunt in stare sa donez, caci cu sanatatea sunt la pamant, fac tratament, dar vin sa va sustin pe voisau daca totusi as putea, poate prind si eu curaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Adina

"Scrie o poezie cu UNISOL in bucatarie"

Citat:

" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Relelor! O cafea nu dati daca nu e Laura...
Ea vrea sigur sa doneze, deci s-o puneti pe lista, ca mi-a zis deja. Si eu, poate, daca-mi dati un sut sa ajung...ramane sa discutam.
Adina, lasa ca tre' sa gasesti tu ceva pana la urma. Ce-ati mai rezolvat cu "stii tu ce"?
O zi buna, tuturor!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Am rezolvat/ castigat Mai dureaza putin...
Ce face Laura, cum e cu mutatul ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Deci o sa ne intalnim dimineata la cafea:))
Laura e ok, in parametri - au inceput deja sa care saci cu haine si diverse, iar in week-end urmeaza sa se mute cu totul. Participam activ de pe margine - hai Lauraaa!!!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Da, bineinteles
Si Hai Laura


Eu astazi iar am sedinta la Razvan, este a treia si cica vine si directoarea...cine stie ce schimbari vor mai face,sunt probleme cu after school-lul asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

A 3-a deja?? OMG!
Dar unde fac ei after? Iustina merge la Floare Albastra cand nu putem noi s-o luam.

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput