Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *439*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Anaan, probabil ca si H. a primit o educatie mai "militara". Asa e in cazul sotului meu. Eu cred ca acasa trebuie sa insemne doi parinti care te iubesc no matter what!

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Da, Gina, la el in familie cam asa a fost. La mine nu.

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Nu eu, Vosganian ne-a zis ca Base se scoate acum cu niste tupilati si cu maghiarii


Sa (ne) tupilam bine!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 11+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503
cred ca in primul rand trebuie putin aranjat site-ul dpdv grafic. am intrat acum si sunt suprapuse imaginile. Nu stiu in ce e facut ca sa zic exact ce trebuie facut, insa cel care s-a ocupat de grafica trebuie sa il aranjeze. Cred ca Simply si Gina ar putea da niste sfaturi mai specializate (io zic ca s-a lucrat pe layere sau poze separate si nu a fost salvata pagina unitar)

-cand intri la despre Iulia, apar niste poze foarte mari peste care se suprapun bannere pe chiar pe fata Iuliei. din cate imi dau seama s-a folosit acelasi layout ca la site-ul Aliei Pop (celalalt caz de care s-a ocupat Georgiana) doar ca pozele nu sunt la aceleasi dimensiuni. Georgiana, te rog contacteaza graficianul/ administratorul sau cine e responsabil cu update-ul. Cine tine legatura cu Georgiana, va rog transmiteti mesajele

Din punctul meu de vedere, pentru ca site-ul se retine mai usor de catre cetateni si pentru ca la blog se face update mai pe direct decat la site propun redirectionarea adresei de site pe blog. e doar o parere...




Problemele cu site-ul le-am semnalat si eu de vineri, dar am inteles ca numai la mine se vede nashpa... Si... enfin, discutia e pe la inceputul capitolului.

Ma rog, asta am postat eu intr-o veselie la capitolul trecut.

Edit, ca am vazut ca zici ca la tine s vede bine pe Mozilla, la mine (pe ubuntu, ce-i drept), tot asa incalecate pozele peste text se vad.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 11+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
A, sa va mai zic: nu ma mai pot pisha in liniste:)) Ca una doua vine dupa mine, se uita supeeer serioasa si la final i se insufleteste toata mutrisoara si incepe sa aplaude exclamand:"baaaaboooo! baaabooo! pishu, asa-i bine, acolo!"- m-am ales si cu galerie, cred ca am fost prea entuziasmata cand a facut prima oara la wc:)) Ieri NUMAI la wc a facut shushu, niciun accident! KK asa si-l regleaza incat sa prinda scutecul:))





B'avooooooooooo!!!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 11+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gina2008

Ilinca nu e frustrant... este ingrozitor! Si o spun fara nicio urma de zambet sau ironie. Dar, lupt! Am castigat enorm ducandu-ne la acea bioenergoterapeuta pentru ca l-a convins sa nu-l mai critice asa des pe Calin si sa nu mai tipe la el. Ma rog, vorbeasca pe ton ridicat.

Calin are si o personalitate de te pune un c..r. Adica, orice i-ai spune sa faca, face taman invers. Dar mie mi se pare ca are personalitate, nu ca e obraznic. Stiu ca e mai greu de educat un copil indaratnic, insa adultul care va rezulta cred ca va fi superb!


Din cate am observat eu (nu ma refer direct la Calin , ca l-am observat prea putin). Personalitatea asta, cu facutul taman invers apare ca o reactie... poate tocmai la critica tatalui in cazul acesta...

Marturisesc ca nici eu nu obtin "succesuri" cand imi sare tzandara...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 11+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Ada nu are treaba cand mergem la doctor,doar ca nu are chef de vorba ,exceptand-o pe pediatra ei cu care comunica tare bine si in cabinetul careia are voie sa faca inspectia si ce mai vrea ea iar la final primeste o spatula pt acasa

Saptamana asta vreau sa o duc la dentist, la o prietena de-a mea care are un baietel de aceeasi varsta asa ca vorbim aceeasi limba


Nici Adela nu are treaba cu doctorii.

La dentist inca nu am fost.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 11+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Fiecare copil este unic...iar daca mamica,care-i informata,nu vede nik o probleme....atunci nu-i.

Isabela azi:
I:mami,ce-i ieri??
Eu: o zi ,dar a trecut
I:a trecut?!....si unde s-a dus daca a trecut???!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

DODO - buna intrebarea, ce i-ai raspuns?

Eu astept acum o veste de la Cami, cred ca acum filmeaza Antenele. Si fac si update pe blog diseara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

m-a salvat intrarea pe usa a lui D...si am timp de gandire pana revine cu intrebarea

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput