M-am hotarat.............adoptie(81)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:

Salutare!!!
Nici eu nu am mai intrat demult...
Noi ne apropiem de re-atestare acum in august, si mie mi se pare o stupiditate ca trebuie sa asteptam 4 luni emiterea unui nou atestat in loc sa avem continuitate dar.."unde-i lege nu-i tocmeala". Nu avem ce face decat sa ne conformam si sa jucam conform regulilor.

Dati-mi si mie va rog pe PM datele contului de mail comun, pentru ca as avea cate ceva de povestit in plus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliGuran spune:



Dragele mele ,va rog frumos sa-mi dati si mie datele pentru mail comun ,nu ma ,,prind " de unde se poate activa.Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alabina spune:

Malex, da, nu putem sa o luam acasa pana in noiembrie,in conditiile in care suntem deja in potrivire de 2 luni. Mai sper doar ca ne va fii acceptata cererea de preschimbare termen si o vom putea lua acasa in septembrie.
Pentru cele care nu ati intrat inca in focurile potrivirii practice, inarmati-va cu ffff rabdare si calm. O sa aveti de a face numai cu personaje care se pun de-a curmezisul in calea relatiei voastre cu copilul: directia, maternala, tribunalul si sunt sigura ca lista va continua si dupa ce o luam acasa.

MTHFR C677T Heterozigot, PAI - 675 Heterozigot 4G/5G, 4 sarcini oprite in evolutie,mutatiile descoperite dupa ultima sarcina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Am primit datele despre mail. Multumesc.

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alabina spune:

Vreau si eu mail-ul comun,va rog.

Multumesc

MTHFR C677T Heterozigot, PAI - 675 Heterozigot 4G/5G, 4 sarcini oprite in evolutie,mutatiile descoperite dupa ultima sarcina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckarmen spune:

Buna,

Vreau si eu datele pentru mailul comun va rog.
Nu am mai intrat demult, am cate ceva sa va povestesc, sper sa am timp s-o fac zilele astea.
Pe scurt, am un pui mic acasa,luna aceasta facem 3 luni de cand suntem impreuna si sper sa deschidem si dosarul pt adoptie. Astazi este sotul meu la Directie sa vedem care sunt pasii pt mai departe.
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malex spune:

Cele care doriti datele mailului deschideti-va PM sau adresa de mail la care sa va trimitem!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckarmen spune:

stiam ca am PM, dar n-am fost atenta ca se dezactivase... acum l-am activat din nou, multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:

Multumesc pentru datele mail-ului comun.
Am lasat un mesaj luuuung pentru voi acolo, daca aveti timp sa-l cititi, s-ar putea sa raspunda unor intrebari care s-au mai pus pe aici....
Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

ah, noi fetele care nu au devenit inca mame, suportam durerea lipsei de a avea copilasul la piept! dar prin sustinerea celorlalte fete capatam rabdare sa mai asteptam...

Mergi la inceput