M-am hotarat.............adoptie(81)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns malex spune:

LittleAngel eu am obs ca nu ai mai intrat, chiar ma intrebam ce mai faci.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

littleangel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LittleAngel spune:

Da,nu prea fac bine,dar rezist...
Va multumesc oricum,la toate care mi-ati scris,sant cam debusolata,dar o sa-mi revin in timp,si nu-mi pierd speranta,chiar daca am trecut prin atatea...
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

S-a schimbat mail-ul comun? Si eu am ramas tot la cel initial.
Imi puteti da si mie informatii pe mesaj privat?

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2012 spune:

Nimeni nu stie nimic de Simo??????? Unde esti, ce se intampla?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

chiar asa, simo, rusinica! nu te mai prezinti la raport...rusinica, rusinica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dacris77

chiar asa, simo, rusinica! nu te mai prezinti la raport...rusinica, rusinica



buna fetelor
cred ca sunt pe drumul cel bun, AS mi-a cerut actele care nu mai sunt valabile la dosarul meu, si anume: cazierele, adeverintele medicale, adeverintele de venit, evaluarile de la psihiatrie, cred ca ne baga dosarul in tribunal pentru incredintare spre adoptie, eu nu am mai avut curaj sa le intreb, dupa ce discutii in contradictoriu am avut cu ele
in rest ce sa va spun mergem in fiecare zi si ne vedem cu fetita binenteles dupa un program stabilit semnat de catre noi, AM si directoarea DGASPC, totul este foarte oficial
astazi de expl am fost cu fetita la plimbare a fost foarte frumos, maine am sa ii cumpar o masinuta pentru ca am vazut ca este atrasa de masinute, iar cand nu este maternala langa noi este totul ca in vis: fetita nu plange , vrea sa o iau in brate, ne ia de mana ori pe mine ori pe sot, ne jucam . va spun sincer abia astept sa treaca perioada asta de vizite si sa o avem acasa.
fetelor care ati intrat in perioada de cele 90 de zile de incredintare spre adoptie,acum pe legea noua imi puteti spune si mie cat dureaza acest proces de cand cei de la directie trimit dosarul meu la tribunal pana cand pot eu sa iau certificatul de grefa ca sa pot sa imi iau fetita acasa?????????[u]
litleangel te inteleg prin ce treci, stiu ca este greu dar trebuie sa iti revii, sa ridici capul sus si sa lupti.
fetelor va doresc sa aveti norocul de AM care sa fie alaturi de voi
va pupacesc pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Dragele mele, sunteti primele carora le spun, pentru ca meritati asta, pentru ca fara voi poate ca nu as fi avut azi fetita minunata pe care o am. Fara incurajarile voastre, fara sa vad ca se poate, nu cred ca as fi reusit sa ajung pana la capat.
Azi am discutat toti trei, eu, sot si fiica noastra si am ajuns la concluzia ca e timpul sa mai avem o fetita.
Asa ca o luam de la capat cu dosare, acte, sperante, asteptari si iar sperante.

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmencat

Dragele mele, sunteti primele carora le spun, pentru ca meritati asta, pentru ca fara voi poate ca nu as fi avut azi fetita minunata pe care o am. Fara incurajarile voastre, fara sa vad ca se poate, nu cred ca as fi reusit sa ajung pana la capat.
Azi am discutat toti trei, eu, sot si fiica noastra si am ajuns la concluzia ca e timpul sa mai avem o fetita.
Asa ca o luam de la capat cu dosare, acte, sperante, asteptari si iar sperante.

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.



felicitari carmen sa fie intr-un ceas bun
chiar citeam acum povestea ta cum te-ai cunoscut cu micuta
inca o data felicitari ai foarte mult curaj
pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Multumesc mult
Nu e vorba de curaj. Asa simt.
De abia astept sa fim 4 plus doi catei.
Fetita mea vrea sa aiba o surioara mai mare asa ca ne vom conforma
Doamne ajuta ca toate sa avem copiii pe care ni-i dorim acasa cat mai repede. Doamne ajuta ca fiecare copilas sa aiba o familie.



Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput