M-am hotarat.............adoptie(81)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Littleangel, si eu sunt perfect de acord cu Maria, depune actele pt atestat, vechimea acestuia este unul dintre criterii. Dac#259; ai întrerupere o sa iei toat#259; coada de la cap#259;t.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LittleAngel spune:

:)
Fetelor au am intrerupere,am avut al doilea atestat in 2008.Am renuntat atunci ca am fost super dezamagita si deprimata.
Nu mai vreau sa trec din nou prin aceleasi experiente.Stiu ce am vorbit,depun actele degeaba acum.
De data asta nu mai sant cu sufletul la gura,astept vremuri un pic mai bune.
Voi mergeti inainte,nu va descurajati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Ai mai mult de 60 de zile intrerupere ?
Nu-i vorba de 'sufletul la gura', ci ca nu stii niciodata ce-ti rezerva ziua de maine :)

Oricum ar fi sa decideti, cu siguranta copilul menit sa fie al vostru va ajunge la voi la momentul potrivit

Off topic: Amy ai niste chestii foarte faine la semnatura :)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Ms Maria. Le fac cu mare drag. O saptamana frumoasa tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

amy, acum am bagat de seama ca ai ceva la semnatura, nici nu am remarcat. f frumoase, intr-adevar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

Sarbatoare frumoasa tuturor si La Multi Ani Mariilor, Marianelor si Marianilor.
Va doresc tot binele din lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alabina spune:

Simo, esti OK? Ce ai mai facut? Sper ca esti pe drumul cel bun.

Te pup

MTHFR C677T Heterozigot, PAI - 675 Heterozigot 4G/5G, 4 sarcini oprite in evolutie,mutatiile descoperite dupa ultima sarcina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Am revenit din vacanta...totul e bine, baiatul a trecut peste perioada grea, e bine ca acele crize de plans s-au terminat dupa 2-3 saptamani, pentru ca eram cu moralul la pamant. Nici nu va spun cate ganduri mi-au trecut prin minte, cate critici am primit, cat de greu mi-a fost...Dar totul a trecut...
Dar ce-am citit pe forum si pe mail-ul comun m-au lasat fara replica, am ramas muta de uimire ca se pot intampla si astfel de lucruri. SimoSi Iepumic nici nu stiu ce cuvinte de incurajare v-as adresa, mai ales tie Simo, sper sa ai taria sa reusesti sa-ti aduci fata acasa si sa te lupti cu sistemul. Iepumic, cred ca fiecare dintre noi am avut acel sentiment ca ni se ascund anumite lucruri, dar te felicit pt taria cu care ti-ai impus punctul de vedere.
Little Angel, era de asteptat ca fata sa reactioneze astfel, e adolescenta, plus ca tu esti o persoana necunoscuta, cu care a mai comunicat la tel, ea n-a avut de unde sa invete ce este afectiunea, caldura sufleteasca a unui zambet sau unui gest grumos. Fruntea sus si lupta pt visul tau. Nici la mine familia nu a fost de acord sa adopt si abia vaneaza o greseala ca sa-mi "scoata ochii", dar eu merg mai departe, pt ca acesta a fost visul meu, sa fiu mama, si am reusit. Si n-are nimeni baiat ca al meuNu aruncati cu rosii, mamele de baieti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2012 spune:

erato, bine ati revenit acasa!

Pe forum e foarte mare liniste. Toata lumea e in concediu?????

Simo ce mai e cu tine, ai facut ceva demersuri pentru a putea pastra fetita?

alabina, voi in ce faza sunteti? Cand puteti sa luati fetita acasa?

Noi inca suntem in faza de asteptare a atestatului. Cei de la directie sunt in concediu cel putin inca 3 saptamani. Dupa terminarea vacantei sper ca lucrurile sa inceapa sa se miste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SakiMir spune:

Buna fetelor, care e mailul comun? si eu as vrea sa intru acolo, help me.
O zi superba tuturor.
un curand.

Mergi la inceput