Aradence DC (173) - Alaturi de Moni!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata
i-am scris si Adei pe PM dar parca era pe drum, nu mai stiu. am dori sa facem o coroana din banii stransi din donatii - una sau doua, cum credeti si voi ca e necesar. credeti ca imi puteti da un cont in care sa transfer niste bani pentru acest lucru?
va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ramas bun, Moni! Nu te vom uita niciodata!



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

In seara asta ajung foarte tarziu in Arad, dar maine sunt acolo. Pot comanda eventual coroanele si sa le ducem maine seara? Cum ziceti si voi...


Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

La 7 azi incepe priveghiul, la cimitir la Uta intr-o capela la intrare. Inmormantarea va fi vineri la orele 13:00.

Cine vine azi?

Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Daca doriti sa folositi un avatar pentru cateva zile (sau 30, 40 de zile) care sa ne aminteasca de Monica am facut aici cateva: http://valerie.ro/m/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

As vrea sa fiu si eu alaturi de voi acum....dar din pacate sunt doar cu gandul...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ramas bun prietena draga. Dumnezeu sa te odihneasca si aline durerea . Vei ramane mereu in sufletil meu.

Monica70 are nevoie de ajutorul nostru. Hadeti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Dumnezeuleeeeeeeee!
Mi-e atat de dor de veselia ei!
Va amintiti cand am fost in excursie la Timi? Doamne cat am mai ras atunci cu ea, desi numai ce-si aflase diagnosticul
Cica sunt la serviciu, dar nu pot face nimic, doar plang





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Nu ma pot opri din plans E prima prietena pe care o pierd in felul asta.... ma doare sufletul. Monica draga, acum nu te mai doare nimic.

Monica70 are nevoie de ajutorul nostru. Hadeti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Ramas bun fata deosebita!

Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput