Aradence DC (173) - Alaturi de Moni!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Am peirdut mesajul ca mi s- a descarcat Ipadul in timp ce scriam...
La multi ani Tudor. Sa cresti mare si cuminte alaruri de surioara ta. Moni, ma rog si sper sa se intample o minune.
Alina in 22 plecam in concediu.
In weekend am fost cu cortul la Moneasa. La intoarcere i-am lasat pe copii la maica-mea.
Ieri toata gasca mai putin Ioana am facut criza de fiere. Pe Tudor la dus maica-mea la dr., i -a facut si echo, si a zis ca are mal, si e putin strangulata fierea.
Numai ce am ajuns acasa, ca la 21 cand am venit de la lucru, am simitit nevoia sa fac putina miscare asa ca am luat biciletele si am dat o raita.

Monica70 are nevoie de ajutorul nostru. Hadeti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Cautand un remediu pentru o alta persoana, am dat de http://www.budwigcenter.com . Ei recomanda un amestec de ulei de in + branza de casa (sau cum se traduce cottage cheese? Branza aceea proaspata / cu smantana), in raport de 1:2 (de ex. 3 lingurite de ulei, 6 de branza).

Am citit apoi multe testimoniale care spuneau ca a functionat (pe Facebook, cancer forums, siteul lor etc Ex: http://www.meds.com/archive/mol-cancer/2000/02/msg01264.html). Ei spun ca merge si cand pacientului i-au mai fost date cateva zile de trait.

Eu stiu ca Monica a studiat enoorm de mult, 99% cred ca a dat si ea de siteul acesta, dar daca daca puteti intreba (prin intermediul familiei), va rog sa o faceti.

Ingredientele se gasesc peste tot si daca poate manca macar 2 lingurite pe zi... merita incercat.

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

A plecat Moni dintre noi. Am ramas muta...imi curg lacrimile pe fata si nu pot crede ca s-a intamplat totusi asta. Am auzit-o aseara...si azi noapte la 3 s-a dus.
Stiu doar ca vineri e inmormantarea si ca au dus-o la capela la cimitir, banuiesc ca cel de la UTA.

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Am auzit prin somn ca am primit sms si nu am mai putut dormi, mi-a zburat gandul la Diana si Tudor, la Moni a noastra draga ... m-am trezit cu gandul la ei si am fugit la telefon ... plang intr-una de atunci. Mi-e dor de ea, Doamne cat mi-as fi dorit sa o mai aud ... Ada ma bucur ca macar i-ai mai auzit vocea...



Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Sunt impietrita
Dumnezeu sa o aiba in paza Lui.

Mama Marei si a Dorei


Moni si familia ei au nevoie de noi !!!





www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Ma gandesc doar ca Moni a plecat dintre noi intr-o zi mare, trebuie sa insemne asta ceva. O sa vegheze de sus asupra copiilor si familiei ei, o sa auda toate gandurile si rugaciunile noastre, o sa zambeasca mereu asa cum o stim cu totii.
Dumnezeu sa te odihneasca in pace!





Mama Marei si a Dorei


Moni si familia ei au nevoie de noi !!!





www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

Dumnezeu s o aiba in paza Lui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:



E cumplit! Si nedrept!

Dumnezeu sa o odihneasca in pace pe Moni si sa ii intareasca pe cei ramasi in urma!

Nu ma pot opri din plans...!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

Dumnezeu sa o odihneasca pe Moni.

Sunt suparata si furioasa si ma tot intreb de ce acum cand copilasii sunt atat de mici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

nu pot...sunt impietrita





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput