IULIA va invinge CANCERUL! (2)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Azi a fost o zi cu vesti minunate !! Sa dea Dumnezeu sa o tinem tot asa



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

monn,

am pus si eu azi in contul tau de la brd 100 lei pt produse:

- 35, macarie
- 11, simonapro
- 22, anagel_lexi
- 30, essea

Succes mult Iuliei in continuare, vestile sunt foarte, foarte buna!

Multumim monn si novus pt organizare si spirit optimist, si multumim tuturor care ne-au ajutat, cu mic, cu mare!

anca
.

Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 12 ani, Robert-Adrian 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ce mult ma bucur! Doamne ajuta!
Anca, sa poarte bb3 sanatos botoseii!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Anca, au intrat banii!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am mai primit>
- 20 lei - Szivarvany
- 25 lei - BCMM
- 50 euro prin PayPal - P.F.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Si eu am mai primit 20.00 EUR in PayPal-ul meu de la R.I.

edit: uitasem sa pun currency

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am mai primit:
11 lei - C.T.A.
50 EUR - Panseluta

Multumim!

Si acum vesti:
Avansul pentru operatie a fost platit! Cei 26.000 EUR au ajuns in contul clinicii germane. Nu-mi vine sa cred ca atat de... la timp s-au strans banii! Multumim pentru ajutorul vostru! Datorita voua Iulia chiar va invinge cancerul
Programarea la operatie se va face la urmatoarea sedinta a nush carui consiliu (scuze, stiu ca trebuia sa fiu mai precisa, darrrr zau ca nu tin minte).
IULIA insa a trecut printr-o aplazie ceva mai lunga. Dupa 4 cure, maduva produce mai incet celulele... Asa ca abia cand trombocitele si leucocitele vor creste suficient Iulia se va externa. Si Iulia va ajunge acasa, la Oradea, unde nu a mai fost din mai! Asta se va intampla, probabil, luni.

Si o alta veste: in prima jumatate a lui octombrie va avea loc in clubul Ageless din Bucuresti un concert caritabil pentru Iulia. Chances are - tocmai am aflat - ca acest concert sa fie insufletit de Connect-R. Stiam ca e un tip sufletist, dar nu stiam ca e chiar atat de... atent!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Doamne ajuta sa poata fi operata cat mai repede.
Banii donati prin mesaje la 848 in cat timp ajung in contul Iuliei? Am auzit ca dureaza destul de mult...din pacate.
Puiut scump, sa-ti dea Dumnezeu cat mai multe globule albe si rosii sa poti face operatia cat mai repede.

Laura





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Ultima data cand am vb cu tanti de la Antene zicea 3-4 saptamani pana fac un contract nou,pe suma exacta. Au trecut 2 saptamani, asteptam urmarea. Si la romtelecom dureazaaaaa...

Citat:
citat din mesajul lui laura-s

Doamne ajuta sa poata fi operata cat mai repede.
Banii donati prin mesaje la 848 in cat timp ajung in contul Iuliei? Am auzit ca dureaza destul de mult...din pacate.
Puiut scump, sa-ti dea Dumnezeu cat mai multe globule albe si rosii sa poti face operatia cat mai repede.

Laura





Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi




Mergi la inceput