Mergeti la referendum?

Raspunsuri - Pagina 78

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Eu as spune sa stea acasa cei care traiesc bine.

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Ellinia, exista multi oameni carora nu toate opiniile le trec prin stomac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Ehhh,lasa-l Lali ca prea cu naduf o zice...prevede saracul ca va fi linsat in propriul partid.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyannna

Ehhh,lasa-l Lali ca prea cu naduf o zice...prevede saracul ca va fi linsat in propriul partid.






Ba nu...deloc chiar.Exagerati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

L-ati auzit aseara cind a zis ca nu va mai fi in PNL?
EU l-am auzit in treacat.

Sigur .... exageram ...
De aceea au inceput PNL-istii sa-i scrie:

" Domnule presedinte ales al PNL, m-am saturat sa imi fie jena de faptul ca sunt membru al acestui partid. Prefer sa imi fie jena de faptul ca dvs sunteti presedintele meu. "
Va multumesc pentru atentie,
Dragos Salageanu
Simplu membru PNL, filiala Timisoara.

http://salageanu.wordpress.com/2012/07/26/vreau-un-lider-ca-afara/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Asa e eumada, exageram noi...cu siguranta Pnl il va primi cu aplauze in cazul in care referendumul nu este validat...doar acest fapt denota ca poporul fierbe de nerabdare sa-l vada pe indezirabilul lider cocotat la Cotroceni,nu-i asa?PS: eu zic sa te uiti cu atentie la spatele lui Tariceanu sau Orban,se vede securea lucind.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Pina la urma Ponta se pare ca s-a intilnit cu Kondiakov.

http://www.evz.ro/detalii/stiri/kremlinleaks-victor-ponta-s-a-intalnit-la-bucuresti-cu-alexandr-kondiakov-993928.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ma refeream la faptul ca nu va fi linsat...va cadea pe altarul partidului......ca in vremea dacilor....nu are nici o vina ca a fost acolo cand l-au suspendat pe Basescu....

Nu are nici o vina de fapt.
Ce garantie exista ca mesajele alea nu sunt lucratura?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Mada, ar fi pacat ca acele mesaje sa fie lucratura. Mie personal, care sunt aproape ca si gandire de doctrina liberala mi-ar place sa stiu ca sunt oameni in PNL care nu gandesc cum vorbeste Antonescu.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celena2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nafi

Nu sunt ingeri nici unii nici altii dar vreau ca ptr ceva timp USL sa le dea la gioale (ca sa ma exprim "fin" precum politicienii romani) celor din PDL.
Daca USL se va dovedi marsav ii va veni randul sa plateasca. acum vreau sa vad ceva capete cazand din PDL si cadn se va intampla voi avea ceva satisfactii personale.


Si uite asa, generatie dupa generatie .....Saracu' Brucan, naiv mai era cand prognoza 20 de ani.....

Mergi la inceput