IULIA va invinge CANCERUL!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonapro


Ma bucur pentru vestile bune, Doamne ajuta in continuare!

Multe fete au aduc vorba de rugaciunea comuna pentru Iulia, vroiam sa va propun duminica la ora 10, ce ziceti? Eu cred ca ar ajuta-o foarte mult!

duminica la 10 pentru sanatatea iuliei

Nu exista decat un singur copil perfect in aceasta lume si fiecare mama il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

La 10?E vreo rugaciune speciala?Propun sa cautam ceva pentru boala la copii,pentru cumpene si propun(de fapt asta voi face eu) sa platim fiecare la preot un acatist in care sa ne rugam pentru sanatatea micutei...toate avem copii si toate ne intoarcem spre Dumnezeu in nevoie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Multumesc. Io am avut mereu o problema de aderenta la realitate - abia acum am aflat ca exista diferente intre donatie si sponsorizare, abia acum aflu la ce foloseste un PayPal, in domeniul economic si juridic mi se pare totul cetos. Noroc ca m-ati mai luminat voi, colegii de forum.

Si mi se pare impresionant ca la topicurile umanitare colaboreaza oameni care la alte subiecte se aflau pe pozitii opuse (asta ca s-o spun frumos). Cum, atunci cand e vorba de viata si de moarte, se lasa la o parte orgoliile marunte si resentimentele. Cum aflam, in asemenea momente, ca suntem OAMENI.

Eumada, multumim. Rugaciunile de duminica vin si inaintea liturghiei, ceea ce mi se pare un moment bun. „Unde se aduna mai multi in numele Meu...”

Citat:
citat din mesajul lui marius

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

I-am trimis si Oanei un mesaj, va multumim pentru sprijin. Se vede ca n-am fost pregatita pt asa o campanie, trebuia sa fi facut totul (si) mai din timp.



Capul sus, suntem impreuna.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Every saint has a past. Every sinner has a future.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Propun ca maine la 10 sa citim toate aceasta www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=5244" target="_blank">RUGACIUNE PENTRU IULIA si eu o sa merg si la biserica cu un acatist.Oi fi eu pacatoasa,dar cred in Dumnezeu.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Multumesc. Io am avut mereu o problema de aderenta la realitate - abia acum am aflat ca exista diferente intre donatie si sponsorizare, abia acum aflu la ce foloseste un PayPal, in domeniul economic si juridic mi se pare totul cetos. Noroc ca m-ati mai luminat voi, colegii de forum.




Monn, eu zic ca reusesti foarte bine sa le inveti pe toate din mers.Esti o fata grozava!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Ma bucur ca ati raspuns la apel pentru rugaciune, am ales duminica, ca sa putem merge si la biserica, e foarte buna si rugaciunea sugerata de eumada.Doamne ajuta!


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Vorbii cu Monn, pana se rezolva cu paypalul ei il pun la dispozitie pe al meu:
ovidiu_m_b arond yahoo punct com.
O sa-l trec si pe prima pagina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Am reusit sa mai adaug produse la bazar pentru Iulia, am pus link-urile la subiectul bazarului umanitar.

Cami: sunteti extraordinare amandoua, multi

Monn:te descurci de minune, o sa le inveti repede pe toate



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Oana, multumim din suflet!

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Every saint has a past. Every sinner has a future.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Eumada, iti multumesc pentru propunerea de rugaciune. Sunt sigura ca sunt multe fete care vor citi maine la 10 rugaciunea.

Eu recunosc ca m-am ocupat mai mult de aspectul material al problemei. Cred ca rugaciunea colectiva ajuta, insa, desi Monica m-a rugat sa deschid subiect si la Sufletul credintei, mi se pare ca nu am eu dreptul sa preiau o initiativa in sensul asta.

Prin urmare te rog sa ramai tu fermentul coagularii spirituale.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Every saint has a past. Every sinner has a future.

Mergi la inceput