IULIA va invinge CANCERUL!

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

In primul rand, multumim pt donatie.

La prima pagina nu au acces decat moderatorii, eu nu pot sa o modific. N-as vrea sa le bat la cap pe fete atat de des.

Citat:
citat din mesajul lui Happiness_4_us

Monnvas,poate ar fi indicat sa treci toate donatiile pe prima pagina, adica sa o actualizezi.
Astfel se stie exact care este situatia si nu te deranjam mereu.
Eu chiar daca nu am scris, v- am citit din umbra mereu si m- am rugat pentr puiul mic.

Sanatate multa si sa dea Domnul sa se stranga toti banutii!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

N- am stiut . Stiam ca poate fi editata de cel care a deschis subiectul si de moderatori.
E o regula mai noua probabil.

Sanatate micutei si numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Da, probabil; eu n-am reusit sa imi editez mesajul initial si mi se spunea ca au trecut mai mult de 24h.

IULIA e bucuroasa acum ca dupa „sucul de capsunici” are buzele rosii: parca are ruj!

Citat:
citat din mesajul lui Happiness_4_us

N- am stiut . Stiam ca poate fi editata de cel care a deschis subiectul si de moderatori.
E o regula mai noua probabil.

Sanatate micutei si numai bine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Am primit 100 EUR de la M.R, multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Monn, as vrea sa verificati, tu sau Oana, daca au intrat in contul de Paypal 100 Euro de la Ovidiu Barbu; prietena mea a trimis si nu stie daca s-a realizat tranzactia, fiindca a avut niste incurcaturi cu internetul.

IULIA va invinge CANCERUL

Ulterior m-am lamurit ca O. B era destinatarul, nu expeditorul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ma bucur ca Iulia e energizata dupa sucul de capsunici !!

Am mai vorbit si eu astazi cu cateva mamici care mi-au spus ca le-au dat lacrimile citind mail-ul meu si daca se fac de ras donand cate 50 ron , le-am spus ca orice suma conteaza si maine vor depune banii in contul Iuliei, sper sa finalizez si contractele de sponsorizare

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

M-am lamurit; am citit mesajul anterior al Oanei: cred ca MR este, deci tranzactia a reusit de pe PayPal-ul sotului ei, el are initialele MR. Oricum, verific si cu ea, sa fie totul ok.

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Anaan, M.R. sau D.R. initiale. Multumim
Monn, te rog frumos, daca poti sa faci tu o listuta cu toate donatiile pe care le-ai primit, pune un mesaj la subiect si o trec eu pe prima pagina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Oana, merci de confirmare: ei sunt.

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Ok, asa facem, o pregatesc diseara. Doar ca in unele cazuri nu recunosc ID-ul, o sa pun initialele.

Si eu ma gandeam ca acum, daca deschidem capitol nou, as putea sa fac o lista completa si, ca sa nu va bat la cap, o actualizez la fiecare deschidere de capitol nou.

Multumesc pentru oferta!

Citat:
citat din mesajul lui Oana_B

Anaan, M.R. sau D.R. initiale. Multumim
Monn, te rog frumos, daca poti sa faci tu o listuta cu toate donatiile pe care le-ai primit, pune un mesaj la subiect si o trec eu pe prima pagina.



Mergi la inceput