Ponta a plagiat!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Rayu, deci Basescu asta controleaza si presa suedeza :)))))

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

La fel cum probabil si El Pais e controlat de Basescu, din moment ce a avut tupeul sa www.adevarul.ro/international/europa/El_Pais_a_facut_publica_inregistrarea_audio_a_promisiunii_lui_Ponta-_-Daca_decide_Comisia_c-am_plagiat-ma_retrag_0_730127298.html" target="_blank">publice inregistrarea audio a promisiunii lui Ponta de a-si da demisia. Asta dupa ce Marga a dat-o cotita si a afirmat ca El Pais a relatat gresit si Ponta nu demisioneaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Intreba cineva de ce suntem mai vocali acum cei anti usl si poate pro basescu: simplu, pdl-ul a furat mai mult doar daca ai ca singura sursa de informare antenele, care uita sa aminteasca ce a facut psd -ul acum 8 ani. Pentru mine nu au furat mai mult, sau chiar daca au furat, au facut-o cu perdea. Usl-ul in 2 luni a aratat ca e capabil de orice, calca totul in picioare sa ii scoata pe ai lor de la parnaie, fara nicio jena pentru legile din tara asta. Si asta ma inspaimanta, la propriu, faptul ca fura pe fata, ca si cum noi nu contam!! Daca acum cat sunt provizoriu la conducere le fac atat de evident, ce draq o sa ne astepte cand vor avea puterea absoluta???
Oricum, eu ma retrag de la politica pe forum, m-am saturat sa ma contrez cu voi, fiti fericiti cu gasca de plagiatori, hoti si anarhisti!!! Pe principiul ca si aia au facut la fel, trebuie sa inchidem ochii si sa ii scuzam!!
Eu nu am de gand sa fac asta!! Atat cat voi putea sa ma implic sa schimb ceva, o voi face!


Mickyy, sfatul meu e ca in loc sa te retragi, mai bine sa ignori mesajele care nu merita atentie. eu am ajuns la conclizia, ca cine nu vrea sa priceapa ceva ce e atat de strigator la cer, e pt ca nu poate mai mult, sau ma repet, au alte motive ascunse, asa ca nu merita efortul de ati consuma energia. persoanele de aici gen "gica contra" de a caror "pozitie" m-am lamurit deja, nu au nimic valabil de spus, decat contrargumente puerile si nefondate. nu m-ar deranja sa citesc contrargumente dovedite, nu doar acuzatii nefondate.
Eu intru aici acum, doar ca sa aflu de la voi ce ati mai auzit, ce ati mai citit. mi-ar parea rau sa vad ca nu mai scrieti nimic nou care sa merite atentie.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

Fara legatura cu Ponta,vad ca si premiati Nobel reactioneaza la schimbarea lui Patapievici,o alta magarie fara margini :

http://www.evz.ro/detalii/stiri/laureati-ai-premiului-nobel-apara-icr-de-atacul-guvernului-ponta-989955.html

Mentionez ca semnatarii sint personalitati de marca ai lumii culturale suedeze.
Cred ca si aici si-a bagat nasu Basescu...nu cumva o fi inventat si dinamita?:))aaa,pardon,cred ca Ponta a facut-o:))


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Rayu, cel mai trist este ca vorbim in gol la acest topic. Prea putini sunt scandalizati de gestul lui Ponta...
s-ar intampla asta in Suedia? Nu cred...

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

Aici au prins-o pe Mona Sahlin,o politiciana social-democrata(o face parte din programul social-democrat chestia asta,sa furi?:))) ca a tras cu cardul de la servici cind a cumparat doua ciocolate Toblerone si au scos-o din politica ani buni din cauza asta.Abia acum,recent,a inceput sa mai scoata nasucu,dar tot minjit de Toblerone va ramine:))cam asta e din fericire nivelul coruptiei suedeze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Ei, acum imagineaza-ti un politician care "isi trage" o casa de la stat in mod incorect si apoi devine presedinte. Ca sa vezi nivelul nostru...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

glimmer... mai schimba postul. Nu ai argumente, imi pare rau, repeti ca o papusa stricata prostiile debitate de Antena3.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Cand o sa consider ca este cazul, o sa-l schimb.
Fapta a fost recunoscuta de catre faptasul insusi.

Edit: si lasa-ma asa, "papusa stricata", nu mai incerca sa ma "repari". Eu nu-mi permit sa calific parerile altora in bune sau proaste, doar le expun pe ale mele si atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

A ajuns si in instanta si s-a inchis dosarul pe motiv ca a returnat casa si astfel prejudciul a fost recuperat.
Pe altii ii condamna chiar daca se recupereaza prejudiciul.
Se condamna si tentativa la fel ca fapta.


Mergi la inceput