Mamici inimoase de Constanta - 163

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

Neatza...eu ma coc in suc propriu de la 5 dimineata...Nu pot sa dorm, nu pot sa stau la tv, trebuie sa-mi fac de lucru prin casa. Stiu ca o sa-mi fie dor de vremurile astea fara program dar nu pot sa stau sa ma odihnesc, doar calculatorul ce ma mai tine pe scaun. Stau ca tractoristii cu prosopul dupa gat, curg apele pe mine.

Am fost la dr si am fixat data cezarienei, pe 18 ne vom intalni cu bb Eric.

La multi ani sarbatoritelor Maria si Nancy!

Cornelia, am vazut pozele, ai o superechipa, Maria intr-adevar a avut cea mai frumoasa tinuta, am fost tare mandra. Refacere rapida Mariei, pacat ca s-a intamplat inainte de plecarea in vacanta. Rezista Doru cu copiii in tabara?

Moni, sa-ti traiasca gargaritza, super frumoasa sarbatorita si petrecerea in aer liber. Si tortul tare reusit, sa inteleg ca tu l-ai facut, nu? yummy...


Fetelor, stiti unde se pot lua lectii de vioara? Alex vroia sa invete un instrument, initial ne-am gandit la orga, pian, dar mi-a zis ca i-ar placea vioara. Mie imi convine, ca e mai usor de depozitat in caz ca se plictiseste. Acum trebuie sa-i gasesc profesor. Daca imi puteti da informatii, va multumesc.

Merg sa fac al doilea dus. DSunt o mare risipitoare de apa, beau multa, merg la baie des, nici nu mai stiu cate dusuri pe zi...paguba la casa omului.

O zi usoara si cu racoare (pe unde gasiti, eu cred ca merg la mall/)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Neata!

Am reusit sa vad si eu pozele de la serbari si aniversari, foarte frumoase toate si protagonistii de asemenea

Fetelor, vin iar cu o rugaminte la voi, ca sunteti inimoase intotdeauna, din pacate avem o fetita draga de la odiseea lui Lucian, care este foarte bolnava, are nevoie de ajutorul nostru urgent, sa ne mobilizam si de data asta si cu ajutorul lui Dumnezeu sa reusim :
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=173354&nm=IULIA-va-invinge-CANCERUL
Orice mic ajutor e bine venit!


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ledi azi am "pus " banutii ci ID 6092891

hunii s-au trezit la 5,30 azi..la 7 si 10 eram in parc acum dorm deja de 2 ore

Se simte ca-i vacanta si stres spre deloc...

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

we placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neataaaa
cum v-ati distrat in week end? noi plaja... si plaja exceptionala apa marii, nu ne mai venea sa iesim
de azi pare e fi cam rau cu caldura... sper sa se mai potoleasca totusi.
Cornelia, cum e Maria?
Oana, mai poti?
o saptamana usoara sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Neata!

Si noi ne-am balacit o gramada weekend-ul asta, si la piscina si la mare,a fost super.

Am mai fost sambata seara la serbarile Timisoreana, a cantat Compact, a fost foarte frumos

De bine ce mi-am incarcat bateriile, am revenit la munca, mi se descarca rapid

O saptamana usoara



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


As avea nevoie de ajutor, daca e cineva disponibila si ma poate ajuta cu un transport intern in Constanta, de pe Bulevardul Aurel Vlaicu nr.125 (firma UnicoItal) pana pe Mircea cel Batran, un sac, o biciclrta cu roti de 12 si o trotineta. Undeva joi cred

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

"neata"
e un fel de a spune
ce mai faceti azi?
eu numar zile pana la concediu.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct
...
noi am fost dimineata prin Ct..in rest vacanta si periodic facem din temele de vacanta..in rest ma ocup cu nimicurile mele.

Rox concediu placut!Am uitat cum e sa astepti concediu...

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Neata!

Fetelor, ce se intampla, haideti la o vorba. Care mai e viata voastra, cum va mai distrati? Copiii ce fac in vacanta?
Ai mei cu mama toata ziua, Sebi nu prea are chef de scris, mai inpins de la spate face din caietul de vacanta.

Eu m-am hotarat si ieri am fost si mi-am depus demisia cu 1 august, de acum cu Dumnezeu inainte, sper sa fie bine!

szivarvany
:imi pare rau ca nu te-am putut ajuta cu transpotul, masina noastra e mica din pacate.







http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput