Mamici inimoase de Constanta - 163

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Simo... Doamne ajuta!!!

Nici Mony nu se omoara cu cititul si scrisul... mi-as dori si eu vacanta cu ei.... am obosit de atata munca... Tu o sa ai ocazia sa te si odihnesti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Si eu prin zona suntem in ritm, vacanta la copil, job la parinti.
Eu sunt ff ocupata, cu Luca si fara tati o luna, deci timp liber deloc.

Simo, succes si tin pumnii sa gasesti un job care sa te multumeasca.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ziua buna
vad ca Oana a nascut ieri... deci sa ii zicem bine ai venit lui Eric Andrei! sa fie sanatos, fericit, iubit, norocos!!
noi nu avem nimic nou de raportat, doar munca, acasa, din astea. copiii prin parc, asteapta week end-urile sa mergem la plaja.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Oana: felicitari pentru bebe, sa fie sanatos si sa va aduca multe bucurii

Multumesc fetelor pentru sustinere Sper din tot sufletul sa gasesc ceva ok, ca nici asa nu se mai putea.





http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare!
Bun venit pe lume bb Andrei! Oana sa va bucurati de puii vostrii, sa fiti sanatosi si fericiti!

Vive la France!...si La multi ani Crixia! Poate mai trage o geana pe aici!

Dragele mele, eu am avut o perioada mai stress-anta, in sensul ca azi am sustinut lucrarea de disertatie (9,66), deci inainte am fost prinsa cu altele...banuiti voi cam ce, nu mai insir eu .
Mandrele mele sunt ok, Teo in vacanta, iar Alex in vacanta pe jumatate deoarece continua pregatirea la gimnastica.

Va doresc we placut si insorit!

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Bine ai venit pe lume bebe Eric! Oana, refacere rapida! Te asteptam cu suflu nou, de proaspata mamica!

Crix, la multi ani!

Camelia, felicitari!

Simona, succes sa gasesti ceva mai bun!

Pup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Bun regasit!

Va multumesc pentru urari! Pe fuga va scriu un pic, nu v-am uitat! Va doresc o vara frumoasa, cu intamplari bune si frumoase!

Eu, noi....in semi-vacanta, Ana merge la cresa pana la 1 august, Alexia va reincepe atrenamentul la baschet peste 1 saptamana. Am avut si eu cateva zile de concediu, mi-am linistit neuronii un pic. De marti revin la job.
Va imbratisez pe toate! sau cum zice Ana " pe toatele" :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
Crix, la multi ani draga mea! sa fii sanatoasa si fericita!! cum a fost clasa a II-a? ce mai face Ana? zi si tu mai multe....
Camelia, felicitari! disertatia... e lucrarea de master acum? ca nu mai stiu
Cornelia, cum a fost Maria in tabara?
noi nu avem nimic de raportat, eu numar zile pana la concediu... si vreau acasa ca nu mai poc
sa aveti o saptamana usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Buna Buna Buna sa va fie ziua si saptamana!!

Scriu si eu in ultima mea zi de concediu....

Rox, grea clasa a II-a, si se anunta si mai grea urmatoarea. Avem destule teme: caiet de vacanta, lista de prb, caiet de engleza...sunt binevenite, doar ca d-ra nu prea le suporta. Anul trecut a inceput vacanta cu tema, s-a ambitionat sa o termine. Ei, anul asta a fost in cantonament_baschet/ a inceput vacanta brusc cu o pauza, si cu greu o urnesc la teme acum.
Ana parca vorbeste si ea ceva mai bine, adica mai multe cuvinte. Isi arata zilnic starea de Leu al casei. In societate e rusionoasa rau.

Eu n-am inteles care Oana, care e ultimul nascut!! Brr, ce restanta mare am!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Oana e mygirl. sau invers [:D}
ei, nu ma speria.. is sigura ca Alexia a fost ok. noi inca nu am inceput temele de vacanta.... cred ca de saptamana asta o iau asa incet incet

Mergi la inceput