Mamici inimoase de Constanta - 163

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

eu in urma povestilor pe care le aud...nu am incredere nici in cei de la Eforie Sud..sanatate si bafta sa fie totul ok, Cornelia!
Vladis nu o inchiriez chiar la necunoscuti....nu prea am curajul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi ani MARIA si NANCY, sa aveti mereu o viata implinita si fericita

Eu nu mai apuc sa va scriu, ajung mai greu la pc, dar de luni ma intorc la munca si sper sa fiu mai prezenta.

Insanatosire grabnica Mariei!


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani fericiti Oana! Ema, nu na-ai mai spus de mult nimic despre voi.

La multi ani fericiti Nancy! Boti, ce mai faceti? Aveti party?

Kim, Maria nu are o fractura grav, cred ca nu prea conteaza unde merg cu ea. Cealalta problema as vrea sa o discut cu un medic de incredere. Vom merge la Nicolae si vedem ce ne spune si el.

Pup si multumim de urari!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Multumim mult de urari, am fetita mare

Cornelia ii urez si eu La multi Ani! Mariei si insanatosire grabnica. Am facut petrecerea sambata trecuta, in curtea gradinitei, mai repede pentru ca de saptamana asta i-a mutat pe "vietasi" la gradinita de sus de pe Mihai viteazu, la Perlute.

Poze de la petrecere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Boti heheh ce frumos a iesit la petrecere.. si tortul.... bestial!!!!!! "vietasi", auzi la ea
te-am sunat luni.. nu mi-ai raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Boti doar seara tarziu raspunde la telefon... am tras-o si eu de urechi cu alte ocazii

Superbe pozele... petrecerea minunata... sa-ti traiasca fata si sa aiba parte de tot ce-i mai bun pe lume!

La multi ani si pentru Oana!

Fetele, intereseaza pe cineva o astfel de oferta?

http://www.teamdeals.ro/cumpara-cuponul-de-5-ron-si-beneficiezi-de-curs-dans-pentru-copii-la-45-ron-in-loc-de-110-ron-doar-la-club-black-sea?subscriber=&a_aid=nwl&utm_source=newsletter_machteamsoft&utm_medium=dailyDeals&utm_campaign=dailyNewsletter

V-am pupat si ma retrag inapoi in teancul meu de dosare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

La multi ani sarbatoritilor din ultima vreme!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

La multi ani, Nancy ! cu alb nu pot sa scriu am vrut sa fiu in ton cu semnificatia zilei de azi Boti, sa iti traiasca gargarita, super petrecerea voastra in aer liber!



Ledi, ce mai faceti, cum e davidutu?


ce vant fierbinte sufla afara, arsita in toata regula!








mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
dap, ce cald de azi.... 28 de grade erau la ora 8. cam cah. vreau si eu la plaja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Neatza.
Vladis suntem ok,multumim de intrebare..Suntem ba acasa, ba prin parc,din astea obisnuite:)Am fost la Timisoara cu David la evaluarea anuala,e ok,dr-ul spune ca analizele sunt exceptioanale,daca e sa-l citez,eu m-am uitat pe ele cand le-am primit acasa si parca nu mi s-au parut chiar asa,dar ii dau crezare domnului dr. :).E un pic anemic si ma ingrijoreaza ca in ciuda faptului ca mananca mi-a slabit acum brusc..Probabil pe fond nervos,ca eu alta explicatie nu gasesc,mai ales ca nu-l scot afara in calduri,ci dim si seara cand e ok,iar in casa avem ac,caldura facandu-i rau lui..Dar probabil ca se consuma si sufera dupa taica-su,de fapt stiu sigur ca-mi mai zice una alta de-mi sta mintea in loc..dar nah,nu stiu ce sa-i fac inafara sa-i explic si sa-i tot explic si re-explic..el intelege,doar ca ii este greu sa si accepte si ii e f dor de tati si in ciuda explicatiilor el ba vrea sa vina tati acum daca se poate,ba se imbraca si se incalta sa plece el la tati.
Cam astea sunt vestile despre noi..cum ziceam,nimic deosebit,aceleasi chestii zi de zi..ma omoara monotonia :))
Va pupam si va dorim o zi frumoasa.

Mergi la inceput