Mamici inimoase de Constanta - 163

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Multumim frumos de urari! Am baiat mare, dar imi e cam greu sa accept asta. Vladimir clar se va bebelusi in continuare :), iar noi tot bebele nostru il vedem.

Rox, nu mi-a scapat nimic


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Cornelia,la multi ani lui Vladimir !Sa-ti traiasca puii si sa-ti fie sanatosi!



~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!!!
la multi ani Vladimir!!! scuze de intarziere!!! desi mami te vede bebelus... esti mare!!! cand e petrecerea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

Buna dimineata! Azi dau eu o virtuala. Ca reala mi-e lene sa fac, eu ma multumesc cu frape la plic .

Cornelia, La multi ani pentru Vladimir! Ma bucur ca Maria s-a simtit bine cu costumatia improvizata de mine, sper sa vedem si poze...cand vei avea tu timp.

Nu am mai aparut de ceva timp pe aici, mai am putin si nasc si o sa am nevoie de sfaturile voastre :). Azi merg la controlul preanestezic si pe 2 la gineco sa stabilim data nasterii. As vrea sa fie pe 18, aceeasi data cu a Alexandrei. DPN-ul e 27, dar nu ma pot risca sa stau pana in ultima clipa, mai ales ca sotzul nu e in tara si sunt singura cu fata. In rest suntem bine, burta creste, cresc si eu in kg si celulite dar am aexperientza. Oricum, sunt mult mai bine ca la prima sarcina, in miscare si pe drumuri toata ziua.

Alex a terminat clasa 1 cu bine, am fost f multumita de scoala si de invatatoare. Cu un minim de efort din partea mea, stie o gramada de lucruri, a facut multe activitati si nu mi-a zis o zi ca s-a plictisit sau ca nu ar vrea sa mearga la scoala.Acum isi asteapta cu nerabdare noua jucarie, pe fratiorul Eric :).

Va pup si mai revin cu noutati. O zi buna si racoroasa!

Oana 35+ & Alexandra-Elena (18 mai 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Oana, wow cate de repede a trecut timpul!!! unde nasti? daca e pe 18 macar nu esti singura?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

Da Roxana, a trecut atat de repede! Am avut o sarcina usoara si frumoasa, incerc sa ma mai bucur cat pot de ea, de miscarile bblusului din burtica :). Nasc la Euromaterna cu dr. Stanca. Si singura-singura nu sunt, am 3 perechi de parintzi (ai mei sunt divortati si recasatoriti) dornici sa ma ajute, numai ca eu sunt o fire cam ciufutita si nu-mi place sa stea mereu in preajma mea. Deocamdata o mai scot pe Alex la plaja, ma ajuta cu cumparaturile grele si...stau cu urechile ciulite la tel dc e sa am nevoie de ajutorul lor. Stiu, sunt o norocoasa. dar ma gandeam ca nu pot sa ma risc sa ma apuce din senin si sa fiu singura cu fata in casa sau pe drumuri, cred ca s-ar speria. Asa ca cel mai bine ar fi programat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi ani VLADIMIR, sa ai o viata fericita alaturi de frumoasa ta familie

mygirl:nastere usoara si un bebe sanatos, pe 18 e programata si cumnata mea sa nasca un baietel, numai ca e in Bucuresti.
Eu l-am nascut pe Lucian tot cu programare, dupa 38 de saptamani, a decurs totul bine.



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
ce racoare si frumos e afara.... numai bine de stat in parc
as vrea sa mergem si noi in week end cu vaporasul.... daca cu cel de pe mare sau de pe lac nu ne-am hotarat inca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

mygirl, sarcina usoara in continuare si nastere asa cum iti doresti! din experienta, intr-adevar, bb o sa fie pe post de jucarie pt surioara pana cand se va ridica pe picioare.

rox, plimbarea pe mare inca nu am experimentat-o, insa despre cea la insulita numai de bine, am fost acum 2 zile, a fost foarte relaxant, e plin de verdeata, f ingrijit, nefiind in we nu era nici aglomerat, noi ne-am simtit f bine, iata dovada.

La multi ani tuturor sarbatoritilor ce poarta numele sfinte Petru si Pavel! we placut


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

La multi ani celor ce poarta numele de Petru sau Pavel! Sa fiti sanatosi, frumosi voiosi!

Angi super pozele de la insula, am fost si noi acum 2 ani, era aceeasi atmosfera de calm si curatenie pe care am vazut-o si in pozele voastre, iar mancarea de la restaurant... f buna .

We placut!

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput