Mamici inimoase de Constanta - 163

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

salutare si de la noi,

noi suntem cu acelasi program: birou,plaja si joaca- cine poate


Rox, am vizionat pozele, sunt adorabili si cumintiasa se reiese din pozeascultatori, linistiti, etc.

va doresc o saptamana racoroasa.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Ola inimoaselor... va tot citesc pe fuga, dar nu reusesc sa va si raspund... acum nu ma pot abtine...

Felicitari tuturor absolventilor de orice clasa si mai ales mult succes celor ce incep examenele!

Miha... nu mai vb cu mine pe mess?

Simo sper sa ai un concediu de recuperare odihnitor...

Suna tare bine o intalneala dupaamiaza, dar va rog sa o stabiliti mai din timp ca noi nu mai terminam de alergat si tin mortis sa vin si eu... Am obosit ingrozitor... bine ca saptamana asta nu merge Mony la dansuri si sper sa-i las acasa pe amandoi si sa ajung si eu la ore rezonabile acasa, ca de saptamana viitoare martea si joia suntem legati de dansuri...

Mi-as dori cat mai multe supaamieze pe plaja, poate prind si eu putin broz si poate mi se usuca si mie problemele de pe fata si piept...

Va pup si revin cu cititul cand oi putea... ca de maine am audit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

hello, fete!

am fost si noi sambata la plaja, doamne, ce caldura!!! eu, care nu mi-s balacita de fel, am stat aproape numai in apa, era super, limpede si calda, mai rar asa ceva, oricum pe la 11 am plecat ca nu se mai putea sta nicicum. duminica ni s-au stricat planurile cu insulita, n-am stiut ca o sa-si revina vremea la amiaza si am contramandat, am fost pe la scoicaland, lumea de pe lume... ziceai ca-i singurul loc deschis.

rox, frumoase poze la serbare, ce mai, spectacol in toata regula! si patrick cu barbatii la concert...cred ca a stat cam aproape de boxe

simo, sanatate si recuperare rapida!

georgi, greu cu extrascolarele si naveta, cred ca si treburile prin curte iti ocupa timp, nu? hai ca om gasi noi putin timp sa ne vedem. cat despre probleme dermato si expunerea la soare, nu stiu ce sa zic, da crezi ca-i bine?

o saptamana frumoasa!


EDIT: miha, tinem pumnii in continuare

mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Vladis nu e bine in soarele mare... oricum nu suport inainte de 14.30-17 sa stau in soare... dar am sesizat ca vara se mai usuca si arat si eu mai a om... Ce vrei... fiecare cu "pasarica ei"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
ce vant de furtuna s-a pus afara....oare chiar o ploua? ca e o atmosfera incarcata si e cald... yuck.
Miha cum sunteti cu examenele? cate mai sunt ca sunt cam aeriana la grade avansate inca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

angi,rox,saru'mana de incurajari!

rox,ieri a avut la romana,asteptam sa vedem ce s-o intampla cu propozitia subiectiva/predicativa....cica vor sa nuleze subiectul cu pricina....
maine avem la mate...

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Miha, bafta andreei!

Rox, am admirat absolventul si surioara lui, plus baietii la concert .




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
hehe Cornelia, toti baietii, da? aia mari la fel de incantati ca asta mic
Miha, e circoteca cu subiectele?
Angi, a avut grija tac-su de el, i-a luat dopuri de urechi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

La multi ani fericiti, Vladimir! cornelia, sa iti traiasca feciorul mic si sa va bucurati de el!

miha, bafta azi la mate! propozitia cu pricina e subiectiva, tinand cont de topica frazei si cunostintele unui elev de clasa a VIII-a; sunt insa atatea schimbari in gramatica limbii romane, altadata considerate abateri de la norma lingvistica si acum consemnate in DOOM, incat n-ar fi de mirare ca in viitor sa se oficializeze si limbajul folosit pe retelele de socializare si oricum la noi nu se poate sa existe examen fara scandal

happy, sper sa fie ok in tabara, oricum la 500 ron pensiune completa pt 7 zile nu aveam prea mari asteptari; din punctul meu de vedere macar sa fie curat si mancarea proaspata.

o zi frumoasa!


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

La multi ani Vladimir!!!

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput