Mamici inimoase de Constanta - 163

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata.... fericiti de amanarea inceperii scolii? sau cu planurile incurcate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Neata,

Eu sunt super fericita de amanarea inceperii scolii.Ptr ca mai am si eu timp sa fiu in viteza a II a.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Noi suntem la Bran de doua zile.

Amanarea inceperii scolii ne-a incurcat rau de tot. Aveam totul planificat in functie de asta. M-am umplut de nervi cand am aflat. Maria e fericita, in schimb. Sambata, cum s-a trezit ne-a anuntat ca vrea sa se prelungeasca vacanta . Acum e sigura ca ei chiar i se indeplinesc dorintele.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cornelia ce funny Maria!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Eu sunt happy caci incepe scoala mai tarziu...sau mai bine zis "ca pe vremea mea"

In rest nik nou sub soare decat ca huna a reusit sa faca varsat de vant si a stat inchisa in casa de s-a saturat...abia ieri a putut iesi si-i fericita...iar Bogdi a reusit sa termine temele de vacanta + ceva in plus

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
aoleu Gabi, biata Isabella. ce nu-mi place mie varsatul asta de vant
am vorbit si eu la gradi, incepem si noi tot pe 17, credeam ca raman de pe 10 dar nu. aia e, mai stam o saptamana.
o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

hello!

eu una ma bucur, mai ales ca vremea e asa frumoasa, mai traim putin cu iluzia verii, in we am mai bagat o tura la plaja oricum ma streseaza maxim gandul ca incepem clasa I... s-a afisat si la noi repartizarea pe clase, sunt 25 in clasa, destul de echilibrati, 14 baieti si 11 fete, avem 5 clase I si 3 clase 0, deci o sa fie balamuc mare de pitici in scoala.

cornelia, distractie placuta, cred ca e super frumos acolo in perioada asta! chiar mi-e dor de munte, l-am sarit anul asta...

pupicei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Da,Rox..primele 3 nopti de eruptie au fost crunte si efectiv de sta cu ea in brate si masat,suflat....dar a trecut.

Am fost si eu la gradi azi de fapt nu se stie inca exact cand e deschiderea daca pe 15 sau pe 17

O zi buna va doresc!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Gabi, brrrr ce greu cred ca a fost...Luca a tot stat in preajma varsatului de vantdar nu s-a prins de el, nu deocamdata.

Fete cucuiete, incepe gradinita, scoala, pana atunci noi nu ne mai intalnim, la un loc de joaca?

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Ne-am intors. Gabi, bine ca a trecut. Eu pana acum am avut noroc cu varsatul de vant, Maria si Stefan au facut forme usoare. Il astept anul asta pe Vladimir


Mergi la inceput