Mamici inimoase de Constanta - 163

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
ce racoare s-a lasat.... sper sa se mai incalzeasca!
Cornelia, zici ca nu scapa Vladimir?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

neata,

se incalzeste din nou d emaine, sau cel putin asa ne mint astia la televizor!

Soferite, intrebare :
unde avem o spalatorie auto, care sa imi spele tapiteria din masina bine, nu cu apa, exista aparate be baza de aburi, etc. Eu am tapiterie si pe usi si nu vreau sa o spal clasic tapiteria, cu apa si perie.
am o asftel de spalatorie in cartier, nu este probata sa pot avea referinte, mi am facut idee doar de pret.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Alina, e una pe Calarasi, trec eu in fiecare zi pe langa ea. aproape de iesirea inspre alpha bank si balada. scrie ceva cu eco bla bla.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Neata!

Va servesc cu o cafea, daca nu e prea tarziu, ce relexare pe capul meu, copiii sunt putin la mama si eu stau la pc si sorb din cafeluta, inainte sa ma apuc de treaba

Noi ne-am intalnit cu Isabela inainte sa faca varsat, dar se pare ca nu s-a prins de Luc,nu a luat nici de la Teo data trecuta, sa nu faca ca mine la 20 de ani.

Eu sunt disponibila maine dimineata pentru intalnire,daca doriti.

Pentru fetele care nu au cont de facebook, sa va arat la ce am muncit in ultimul timp: http://wonderful-party.blogspot.ro/

Sa aveti o zi frumoasa




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

simona, super, si sa fie cu noroc si la cati mai multi clienti.....anul asta te am ratat, ce pacat...

si eu sunt libera si dornica de intalnire maine dimineata, se mai baga cineva?

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

simo, felicitari pt initiativa si multa bafta! sa dea DD sa mearga bine afacerea!

as fi venit si eu maine, insa trebuie sa merg cu vlad la control oftalmo, sa stim cum stam inainte de inceperea scolii. de vaccinarea de 7 ani ce stiti, pana la urma se face la medicul de familie sau la scoala, ca asa un bambilici fac astia cu noi, de nu mai inteleg nimic...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Angi, ati rezolvat cu medrol-ul?
vaccinurile se vor face de catre medicii de familie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

rox, mersi de info, in cazul asta trebuie sa sun la MF.

pana la urma am gasit LeMod la o farmacie, insa au platit inclusiv analizele efectuate in timp ce era internata, asa ceva... horror

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

tot e bine.
Simona, succes in afaceri! sa va mearga din plin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Simona, succes!



Mergi la inceput