Mamici inimoase de Constanta - 163

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

nu, nu, au bagat marfa
am luat eu vesta de iarna cu gluga, groasa, 60 de lei si pulover 30
si la Koton erau sacouri dar nu imi aduc aminte de bleumarin, era unul maro pe un manechin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Atunci e musai sa mergem la shopping .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

buna dimineata,

Cornelia
, aseara am facut un tur de magazine, in cautare de haine toamna copii.
am gasit o gramada de haine frumoase tare si ieftine si mai tare la un magazin din Maritimo, nu stiu cum se numeste(specific mie), dar este pozitionat chiar in fata la Noriel, la intrare au carucioare, landouri, si este mare magazinul cu jucarii, haine, etc.

am luat blugi cu 20 lei- de la 69
raiat(aveau negri, gri inchis, gri deschis, bleumarin) cu 18 lei - de la 49
hanorac flece cu 17 lei de la 59
camasa groasa cu 19 lei de la 49
vesta groasa iarna cu 49
pijama disney cu 30 lei

aveau panataloni captusiti la 30 lei, tot felul de bluzite la 18-25 lei, hanorace 30 -45 lei, atat de baieti cat si de fetite.

Rabdare si timp sa cauti pe umerase.
si acolo am vazut ceva bluzite, sacouri care puteau fi folosite la scoala.


de la H&M i am luat ghete de iarna, superbe, imi vine mie sa le port



SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Smyk il cheama
si mie imi place mult, am tot gasit chilipiruri pe acolo. v-am zis prin iarna de geaca luata Evei cu 50 de lei.... super super buna. si lenjeria de corp e ok de la ei.
ai luat ghetele alea maro cu elastic in ambele parti? si mie mi-au placut tare. intra usor in picior???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Da Rox, alea maron le am luat si intra super super usor piciorul. Luca are probleme cu chestia asta, avand partea de sus de la laba piciorului, mai lata si automat ii trebuie incaltaminte care se desface f mult la incaltat.
sunt super incantata de ele, si el si mai siar iesi afara si azi cu ele daca mama lui nu ar avea minte

Smyk- retin...sunt super ok hainutele, calitative.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

normal ca nu am reusit sa selectez pozele, sunt f multe, ca noi am strabatut jumatate de continent in 2 saptamani... copiii s-au comportat f bine la asa un drum lung si in premiera, conditiile de trafic sunt excelente cum iesi din tara, se circula exclusiv pe autostrazi, suntem inca sub impresia vacantei, cu toate ca eu am inceput deja serviciul.

si eu sunt debusolata in privinta cumparaturilor pt scoala, mai ales ca la noi inca nu se stie repartitia pe clase oficial, nu se fac sedinte pt uniforma/rechizite, dimensiunile lui vlad sunt slim ca si ale lui stefan, asa ca e greu tare la pantaloni; doar ghiozdan si penar i-am achizitionat din plimbari, o sa mai iau ceva camasi albe, pt ca astea oricum trebuie, nici nu vreau sa imi inchipui circul cu imbracatul, ca el nu suporta nasturii drept pt care nici nu pune mana pe ei...

we placut! noi profitam din plin de el, apoi intram in linie dreapta spre scoala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Angi, nu v-ati oprit si voi prin outlet-uri in incursiune.. acolo se face aprovizionarea
Alina, nu uita sa imi faci lista de fructe, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

da, rox, fiind prima experienta chiar n-am stiut, la un moment dat in austria cand am vazut ca trecem chiar pe langa parndorf m-am luat de sot ca nu mi-a zis intentionat ca sa nu oprim, dar el nici nu avea habar ce e ala

va las o mica parte de disneyland si de paris. enjoy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
a venit toamna
Angi, chiar ca cateva poze!!!! putine putine putine.
iar despre outlet-uri... uuffff. ai perdut
las, data viitoare...
o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Neata!

Vladis: mi-au placut mult pozele , super v-ati distrat

Eu cred ca se mai incalzeste, se auzea ca si in luna septembrie o sa fie cald.

Eu ma chinui cu ale mele, sper in curand sa va pot arata ce a iesit din proiectul meu. Mai greu e ca imi mai caut de munca, dar nimic

Spor la cumparaturi, noi nu prea avem cu ce, ca de am facut investitii





http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput